Hoşgeldiniz  

Göz Alıcı Küpe Modelleri

Erkan Ilik | 23 Ocak 2021 | Genel, Güncel, Kültür A- A+

Hanımların kullandığı takılar arasında küpe çok özel bir yere sahiptir. Bayanların güzelliğini ortaya çıkaran aksesuar olması takıyı daha değerli kılmaktadır. Herkesin alışık olduğu klasik modeller vardır. Bütün o modelleri unutun! Farklı ve göz alıcı tasarımlarıyla yepyeni ürünler sizleri beklemekte.

Yüzyıllardır kullanılan standart desenler vardır. Küp, çokgen gibi farklı geometrik şekillerde ürünler vardır. Kulağın yapısı dikkate alınarak tasarlanmış olan modern tasarımlar son derece göz alıcıdır. Aşkınızın sembolü kalbi takınızda taşıyabilirsiniz. Veya su damlası kadar güzel olduğunu aldığınız hediyeyle eşinize hissettirebilirsiniz.

 

Modern Tasarımlı Küpe Modelleri

Genç nesil biraz daha farklı küpe modelleri arayışındadır. Klasik top modeli kullanmak isteyen çok nadir çıkar. Top şeklindeki figür zincir ucuna yerleştirilerek modern bir tasarım oluşturulmaktadır. Kısalı uzunlu ürünler gençler ve kendini her zaman genç hisseden hanımların tercihidir. Pırlanta başta olmak üzere değerli taşlarla süslenerek takınızın değeri ve estetik görüntüsü artırılır. İtalyan tasarımlar ise takılarınız arasında çok gözde olacaktır. Küçük küçük taşların yanında tek ve büyük taşlardan üretilen çeşitler de bulunmaktadır. Modern modellere https://www.assospirlanta.com/altin-kupeler adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

5969 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,7518
EURO 9,1949
BIST 10,7333
ALTIN 418,86

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle