Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

GÖKTEPE, “YENİ MAHALLENİN 11 NUMARASI OLDU”

Erkan Ilik | 30 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem, Spor A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ( İksirci Tezcan) Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneğinin davetlisi olarak  yeni mahalledeydi.  Dernek Başkanı, dernek üyelerin  sıcak karşılaması ve mahallelinin sıcacık karşılamasıyla bir araya geldiler.  Dernek  başkanı ve  üyeleri tarafından Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye Yenimahalle Kültür  ve Spor Kulübünün 11 numaralı forması verildi. Esnaf Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Mahallede ihtiyaç sahiplerine  ramazan kolisi yaptırarak derneğe dağıtılmak üzere teslim edildi. Dernek yönetim kurulu  tarafından ihtiyaç sahiplerine evlerine kadar götürülerek teslimatı yapıldı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ( İksirci Tezcan) Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneğinin davetlisi olarak  yeni mahalledeydi.  Ramazan ayı olmasından dolayı mütevazi bir karşılama yapan Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneği Başkanı Taner Hancıoğlu, Erdal Topaç Başkan Yardımcısı, Cemil Topaloğlu Genel Kaptan, Aykut Uzun Genel Sekreter, Ferdi Ermiş Sayman, Ferdi Katıp Basın Halkla İlişkiler ve Sezer Özcan birlikte karşıladılar. Çok sıcak samimi bir karşılamanın ardından Yeni Mahallenin takımının 11 numaralı forması Fethiye Esnaf Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye takdim edildi. Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneği Başkanı Taner Hancıoğlu, “Bizleri kırmayıp gelen esnaf odası başkan adayımız Tezcan  beyi bizler bu gün tanımıyoruz. Kendisi hep veren ellerden olmuştur. Bizim üyelerimiz ve mahalledeki herkes onu İksirci Tezcan olarak bilir ve tanır. Her dönem ve zamanlarda bizlere hep destek olmuşlardır.  Bu gün yine desteklerini sürdürüyor. Mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için Ramazan Kolisi yaptırarak bizlere teslim ettirmiştir. Bizlerde dernek yönetimi olarak onun adına tek tek evlere teslim etmeye başladık. Bunun yanında takımız için desteğini dün olduğu gibi bu günde sürdürüyor. Biz mahalle olarak bir birine bağlı bir mahalledir. Bizim mahallemizde bulunan ve mahallemizden olan esnaflarımızın desteği de doğal olarak Tezcan beye olacaktır.  Kendisine ve ekibine şimdiden başarılar dilerim”dedi.

Bizler dün olduğu gibi bu günde beraber yaşamak üzere bir yaşam sürmeye çalışıyoruz diyen  Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ( İksirci Tezcan), “Hayat bir sınavdır. Bu sınavları aslında her gün oluyoruz. En güzel sınavı yaşarken vermek için mücadele ediyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla karınca kaderince el birliği ile paylaşımlarda bulunuyorum. Gittiğimiz yer yerde insanlarımız, esnaflarımız , sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyeleri çok samimi şekilde ağırlıyorlar. Bu günde Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneğinin davetlisi olarak  yeni mahalledeyim. Herkesin hayata bir bakış acısı vardır. Bende insanlarla iç içe olmayı ve onlara hizmet etme çabası ve gayreti  içindeyim. Şimdi bu çabamızı Fethiye ve çevresi  ile paylaşıp faydalı olabilmek adına bir yola çıktık. Bu sürece başladığımda bir çok kişi ve kişiler insanları ve esnafları memnun etmek çok zor olduğunu ve yol yakın iken vazgeçmem için söylemlerde bulundular. Ama kolay olanı herkes yapar. Bende zor olanı yapmak için Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı olarak çıktım. Bu süreçte ve bundan önce Fethiye Esnaf Odası ne hizmet ettiyse, Allah izin verir esnaflarımız ben ve ekibime bir şans verirler seçerlerse o zaman yeni bir dönem başlayacak. Oda imkanlarının esnafımıza sunulduğunu, güler yüzlü, genç, dinamik, bilgili,  oda personelleri, teknolojik olarak her olaydan haberdar olan, hastanesi esnafın olan, zor durumunda esnaf odası olan bir dönem yaşatmak nasip etsin. Veren el  artık, esnaf değil,  Fethiye Esnaf Odası  olsun. Ben ve ekibim esnafımızla omuz omuza, birlik beraberlik içinde derdiniz, derdimiz, acınız, acımız, sevinciniz, sevincimiz, mutluluğunuz, mutluğumuz olarak göreceğimiz “Bir olacağımız” dönem olsun istiyoruz. Yeni Mahalle Kültür ve Güzelleştirme Spor Derneği   ve üyelerine mahalle halkına bu güzel  sıcak karşılamadan, ağırlamadan dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Önemli olan duyguların ve davranışların samimi olmasıdır. Ben bunları Yeni Mahallede gördüm. Dün olduğu gibi bu günde yarında hep birlikte olmaya devam edeceğiz”dedi.   Öte yandan  Dernek binası önünde Yeni Mahallenin takımının 11 numaralı forması Fethiye Esnaf Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye takdim edildi. Daha sonrada Başkan Adayı Göktepe’nin Ramazan Yardım kolileri tek tek evlere götürülerek teslimleri yapıldı. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

273 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle