Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Göktepe “Esnafımız Kendisi İle İlgilenen Bir Başkan İstiyor”

Erkan Ilik | 19 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe (İksirci Tezcan) “Bu hizmet yarışında esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için bu göreve talip oldum. Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse genç, dinamik, bilgili ve donanımlı bir kadro ile hizmet yarışında olacağız” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, devletin  esnafları her konuda desteklemesi gerektiğini ifade ederek “Esnafımız, sorunlarıyla ilgilenen ve sorunlarını çözen bir başkan istiyor” dedi.

“Seçim Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz”

Seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnafımızla iç içe seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Esnafımızın sorunlarını dinliyoruz. Kendi içimizde oluşturduğumuz ARGE birimi ile sorunları istişare ediyoruz. Esnaflarımız bazı hizmetler almış ama almadığı hizmetlerde var. Biz alınmayan hizmetleri nasıl tamamlayabiliriz çalışmalarını yapıyoruz” dedi.

 “Esnafımız Ülkemizin Temel Taşlarından Biridir”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Göktepe, “Esnafların en büyük sorunlarından biride emekliliğe takılma sorunu bu sorunu kimse görmüyor. Emekliliğe hak kazanmış esnafımızın faaliyetini sürdürmesi halinde BAĞ-KUR muafiyeti uygulanması lazım.Bu sorununu sürekli olarak dile getireceğiz. Çözümü içinde elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Esnafımız taleplerinde haklıdır .Çünkü esnafımız ülkemizin temel taşlarından biridir” diye konuştu.

“Ulusal Marketler Konusunda Ciddi Çalışmalar Yapılması Lazım”

Ulusal marketler tüm sektörleri etkilediği gibi bizim sektörlerimizi de olumsuz şekilde etkiliyor diyen Başkan Adayı Tezcan Göktepe; “Devletimiz ulusal marketler konusunda ciddi çalışmalar yapması elzemdir. Devletimiz bu konuda hassasiyet gösterip bu marketlere gerekli çalışmayı yapması lazım” ifadelerinde bulundu.

“Esnafımız Sorunları Çözen Başkan İstiyor”

Fethiye Esnaf Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Esnafımızın en büyük beklentisi kendine ulaşan kendinin sorunlarıyla ilgilenen ve sorunlarını çözen bir başkan istiyor. Buda haklı talepleridir. Esnafımızın beklentileri karşılamak başkanın görevidir” dedi.

374 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle