Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Gökcan, ‘Muğla’daki Çiftçilere De Bedava Elektrik Versin’

Erkan Ilik | 17 Aralık 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan: CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu Şanlıurfa’da ‘Bize Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığını verin elektriği bütün çiftçilere bedava vereceğiz’ dedi. Muğla Büyükşehir de CHP’de. Elinizden tutan mı var? Samimiyseniz, Muğlalı çiftçilerimize elektriği bedava verin de görelim. Bu boş vaatlerle mi iktidara geleceksiniz? dedi.

Muğla AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; 2022 Yılı  Bütçe Teklifi’nin 5. Maddesi üzerine AK Parti Grubu adına konuştu. Milletvekili Gökcan, CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

2022 Bütçesini;  yatırım, üretim, istihdam ve ihracat hamleleri üzerine  hazırladıklarını ifade eden Milletvekili Gökcan konuşmasında şu bilgileri verdi.

Toplumumuzun tüm kesimlerini kapsayan ekonomik kalkınma ve refah artışı esasını hedefledik.

Ülkemiz bugün; içeriden ve dışarıdan yapılan tüm müdahalelere rağmen dimdik ayaktadır.

“20 Yılda Her Alanda Büyüdük, Gelıştık”

Muhalefetin hayal satmasına, öldük bittik yalanlarına  rağmen  20  yıldır girdiğimiz tüm seçimleri açık ara kazandık.  20 yıldır bütçe yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz, İnşallah.
İktidarlarımız döneminde tüm ülkemizde   olduğu gibi Muğlamız’da da vatandaşlarımızı önemli  hizmet ve yatırımlara kavuşturduk.

Orman Yangınları…
Yazın Muğla’nın 8 ilçesinde aynı anda orman yangını çıktığını hatırlatan Gökcan konuşmasında şunları kaydetti.
İlk andan itibaren, Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile sahadaydık.
Devletimiz tüm imkanları ile seferber oldu. 50 helikopter, 15 uçak ve 3 iha ile yangına müdahale ettik.
Muhalefetse  her zamanki gibi sınıfta kaldı.   Yangına körükle gitti.

“Tek Bir Helikopterle Şov Yaptı”
CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı,  bir  Vakfın kiraladığı tek bir  helikopter ile şovunu yaptı.
Helikopterin önünde fotoğraf çektirip,    Muğla semalarında gezdirdiler.    Onu da  anlata  anlata bitiremediler. Helikoptere de Muğla Büyükşehirin amblemini yapıştırdılar.
Yanan alanları imara açmadık, açtırmayacağız. Cennet  Muğlamızı hep birlikte  yeniden yeşillendiriyoruz. Mangalda kül bırakmayan CHP’liler  11 Kasım  ağaç dikme seferberliğine dahi gelmedi. Hemşerilerimizle, teşkilatlarımızla  yanan alanları yine biz ağaçlandırdık.

“Bodrum’a Katı Atık Tesisini Biz Kazandırdık…”
Büyükşehir Belediyesi, arıtma ve  kanalizasyon işinde de yine sınıfta kaldı. CHP’li Sayın Muğla Vekili Meclis’te yaptığı konuşmada, Bodrum’daki kanalizasyon ve alt yapı tesisini, Turizm Bakanımızın kendi otelleri için yaptırdığını iddia etti.
Halbuki, Sayın Cumhurbaşkanımızın, 30 Büyükşehir Belediye Başkanı ile yaptıkları toplantıda, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Gürün, talep etti. Sayın Cumhurbaşkanımız da talimat verdi. Turizm Bakanlığı’mız 250 Milyon TL ödenek ile işi üstlendi ve geçtiğimiz yıl  temelini attık. Bodrumumuza hayırlı olsun.

“5 Kilometrelik Yolu 3 Yılda Bitiremediniz”
Gelelim yola     Yolda da sınıfta kaldınız. Siz, Ula’daki 5 kilometrelik yolu 3 yılda yapıp  bitiremediniz.
Biz ise  Dünyanın en uzun asma köprüsü olan Çanakkkale 1915 köprüsünü  4,5 yılda bitiriyoruz. İşte AK Parti ve CHP arasındaki vizyon farkı..

“En Pahalı Suyu Muğlalılar İçiyor”
Su da zaten sınıfta kaldınız.  Hemşerilerimizi bir damla suya bile  muhtaç ettiniz. Köyler susuzluktan kırılıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak olmayan suyu Muğla’da en pahalıya siz içiriyorsunuz.

“Ulaşım Zammı Öğrenci Kardeşlerimizi Mağdur Etti”
Şimdi gelelim ulaşıma.   CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden bile daha  pahalı yolcu taşımacılığını da Muğlamızda yine siz yapıyorsunuz. Şehir içi ulaşım taşıtlarınız yetersiz. Yollarınız da bozuk. Vatandaşlarımız, köylerimizden ilçe merkezlerine gelemiyor. Bir de üstüne üstlük ulaşıma yüzde 25 zam yaptınız. Hemşerilerimizi ve öğrencilerimizi perişan ettiniz…

Kanalizasyon ve  altyapı çalışmalarını yapmadığınız için,  Muğla ve ilçelerinde her yağmur yağdığında vatandaşlarımızı mağdur ediyorsunuz.  Evleri, işyerleri ve araçları sel içinde kalıyor. Maddi anlamda zarar görüyor.

“Çiftçilerimize Bedava Elektrik Vermesini Bekliyoruz”
CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu; Şanlıurfa’da “Bize Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığını verin elektriği bütün çiftçilere bedava vereceğiz” dedi. Muğla Büyükşehir de CHP’de.  Elinizden tutan mı var? Samimiyseniz, Muğlalı  çiftçilerimize elektriği bedava verin de  görelim…  Bu boş vaatlerle mi iktidara geleceksiniz?

“Muğla’yı Ak Belediyecilikle Buluşturacağız”
Muğla’yı bile yönetemeyen CHP’nin iktidara talip olduğunu söylemesi  ise trajikomiktir.
Biz Milletimizin ferasetine inanıyor ve güveniyoruz. İlk seçimlerde Muğla Büyükşehiri de AK Belediyecilikle buluşturacağız.   Sayın Cumhurbaşkanımıza ve  Sayın Bakanlarımıza en kalbi şükranlarımızı sunuyor,  Bütçemizin ülkemize ve Milletimize  hayırlı olmasını diliyor,  Gazi Meclisimizi ve Muğlalı hemşerilerimizi saygı ile selamlıyorum.

 

539 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle