Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Geleceğe Nefes Ol (Breath For The Future)

Erkan Ilik | 05 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Geleceğe Nefes Ol (Breath For The Future)

Fethiye Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu 3-C Sınıf Öğretmeni Üzeyir Çetin, e – Twinning projesi Breath for the future (Geleceğe nefes ol) kapsamında öğrencileriyle etkinlikleri yapmaya devam ediyor.

Proje sayesinde öğrenciler doğa dostu bir yaşam tarzını benimseyecekler. Doğaya saygılarını ve doğadaki canlılara olan sevgilerini arttıracaklar. Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmaya gönüllü olma fikirlerini sunacaklardır.

Okul Müdürü Bayram Sungur, “Okulumuzda geçen yıl olduğu gibi bu yılda projelere devam ediyoruz. Projenin doğa konulu olması daha da önem arz ediyor. Çalışmalarında hem Üzeyir Çetin öğretmenime ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Okul  müdürlüğü olarak  her konuda yardımcı olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

121 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle