Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

FTSO’dan Seydikemer’in Rekortmen Firmalarına Plaket

Erkan Ilik | 07 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve beraberindeki heyet, Seydikemer’de 2020 yılında istihdam, ihracat ve vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 3 sırada yer alan firma temsilcilerine plaket verdi. Ödedikleri vergiler, sağladıkları istihdam ve yaptıkları ihracatla bölge ve ülke ekonomisine değer katan, FTSO üyelerine teşekkür eden Başkan Çıralı, “Seydikemerimiz alabalık sektörlerinde dünyaca tanınan bir bölge ise bu firmalarımızın eseridir.” dedi.

Seydikemer’de istihdam, ihracat ve vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 3 sırada yer alan firmaları ziyaret eden Başkan Çıralı’ya, FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ile Yönetim Kurulu üyeleri Halil İbrahim Öztürk ve Ramazan Dim eşlik etti. FTSO heyeti ilk olarak Seydikemer’de istihdam ve ihracat sıralamasında ilk sırayı alan Selina Balık İşleme Tesisi İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Mete Karakaya’yı ziyaret etti. Karakaya’ya plaketleri Başkan Osman Çıralı ve Başkan Yardımcısı Kemal Hıra tarafından verildi.

FTSO heyeti daha sonra 2020 yılı kurumlar vergisi sıralamasında ilk sırayı alan Enver Ekinci Tarım Su Ürünleri İnşaat Turizm Sanayi Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi işletmecisi Şahin Ekinci ile bir araya geldi. FTSO heyetine tesisi gezdiren Ekinci’ye plaketi Başkan Çıralı tarafından takdim edildi.

Son olarak 2020 yılı kurumlar vergisi sıralamasında 2’nci sırayı alan Selina Fish Su Ürünleri Ticaret Limited Şirketi işletmecisi Halil Şahingöz’e plaketi Başkan Çıralı tarafından verildi.

Başkan Çıralı, “Başarılarının Devamını Diliyorum”

Seydikemer’de faaliyet gösteren rekortmen firmaları tebrik ederek başarıların devamını dileyen Başkan Çıralı, ödedikleri vergiler, sağladıkları istihdam ve yaptıkları ihracatla bölge ve ülke ekonomisine değer katan, tüm FTSO üyelerine teşekkür etti. Rekortmen firmaların Türkiye’yi yurt dışı pazarlarda en iyi şekilde temsil ettiğinin altını çizen Başkan Çıralı, “Bugün Seydikemerimiz alabalık sektörlerinde dünyaca tanınan bir bölge ise bu firmalarımızın eseridir.” dedi.

 

324 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle