Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Fİ PEDİA AKADEMİSİNDEN ALDIĞI KURSLA BAŞARISINA BAŞARI KATTI

Erkan Ilik | 29 Temmuz 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

Fi Pedia Akademide Yetenek Sınavı  Kurslarında eğitim gören Arzu Şevval Köse,  LGS Yetenek Sınavından 95 tam not alarak Muğla Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazandı.

Fethiye Ortaokulu öğrencisi Arzu Şevval Köse, Liselere Geçiş Sınavında 95 puan aldı. Mart ayında Fi Pedia Akademisi ile tanışan ve Sanat Atölyesi Koordinatörü Gizem Sıla Karasu eşliğinde hızlandırılmış kurs alan Köse, elde ettiği başarı ile Muğla Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazandı.

Fi Pedia Akademisi tarafından yapılan açıklamada öğrencileri Arzu Şevval Köse’yi tebrik ederek şu açıklamalarda bulundu.

“Mart ayında Yetenek Sınavı Kursumuza başlayan öğrencimiz: Arzu Şevval Köse kısa zamanda büyük bir başarı sağladı. Sanat Atölyesi Koordinatörü Gizem Sıla Karasu eşliğinde, hızlandırılmış kursumuz: Resim Anadalının en önemli bölümü olan oran/orantı/ölçeklendirme/yerleştirme/kompozisyon ve ışık/gölgeleme tekniği ile sürekli eskiz çalışmaları yapılarak öğretim sağlandı. Gerçek obje ve figürler üzerinde durularak, bahsetmiş olduğumuz tekniklerle çalışmalarımız kağıda aktarıldı. Özgür hayal dünyasını canlı tutmanın ve disiplinli çalışmanın meyvesi olan 1.cilik için kıymetli öğrencimiz Arzu Şevval Köseye emeklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.”

487 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle