Hoşgeldiniz  

FETHİYE’YE SON MODEL 2 AMBULANS

Erkan Ilik | 21 Ocak 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

Fethiye’ye son model 2 adet ambulans verildi. Muğla Valiliğinde yapılan teslim törenine AK parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinden Zafer Aykaç ile Mevlüt Ülker katıldı. Muğla Valisi Orhan Tavlı ve Muğla İl sağlık Müdürü İskender Gencer’in katıldığı ambulans teslim töreninde Muğla’nın 13 ilçesine gönderilmek üzere teslim edildi.

Fethiye’ye ve Seydikemer’e ikişer tane son model, modern teçhizattan oluşan ambulans verildi. Ambulansları teslim alan AK parti Fethiye İlçe başkanı Turgay Öztürk açıklamasında “Kıymetli Fethiye halkımızın ve tatile gelen misafirlerimizin hiç ihtiyaç duymamasını temenni ettiğimiz acil sağlık hizmetleri filosuna, son tıbbi teknolojilerle donatılmış, tam donanımlı 2 yeni ambulans eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde sağlıkta kaliteyi en üst sıralara çıkarmanın gayreti içinde olduk ve olacağız. İlçemize verdikleri bu önemli desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Kadem Mete’ye, Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Sayın Yelda Erol Gökcan’a şükranlarımı sunuyor, Muğla İl Sağlık Müdürlüğümüz ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Fethiyeli hemşerilerimize hayırlı olsun. Durmak yok, yola devam” dedi.

“AMBULANS FİLOMUZU MODERNİZE EDEREK GÜÇLENDİRİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Gökcan ve M. Yavuz Demir açıklamasında “Muğla’mızın tüm ilçelerinde konuşlu bulunan 18 ayrı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarındaki  ambulans filomuzu modernize ederek güçlendiriyoruz.  Siz kıymetli hemşerilerimizin ve misafirlerimizin hiç ihtiyaç duymamasını temenni ettiğimiz acil sağlık hizmetlerine ekleyeceğimiz en son donanımlara sahip yeni ambulanslarla sağlıkta kaliteyi en üst sıralara çıkarıyoruz. Milas ilçemize 3, Fethiye İlçemize 2, Seydikemer ilçemize 2, Menteşe ilçemize 2, Marmaris ilçemize 1, Bodrum ilçemize 1, Yatağan ilçemize 1, Dalaman ilçemize 1, Datça ilçemize 1, Kavaklıdere ilçemize 1, Köyceğiz ilçemize 1, Ortaca ilçemize 1 ve Ula ilçemize 1 adet olmak üzere son model ambulanslarımız hemen göreve hazır. İstasyonlarımızda bulunan diğer eski ambulanslar da kamu kaynaklarının etkin kullanımı açısından daha pasif noktalarda kullanılmaya devam edecek. Girişimlerimiz nihayetinde ilimize verdikleri bu önemli destek dolayısıyla başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya şükranlarımı sunuyor, Muğla İl Sağlık Müdürlüğümüz ve emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Muğla’mıza ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

  

557 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,5345
EURO 8,9835
BIST 10,4404
ALTIN 411,42

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle