Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiyespor Gençleri Kadrosuna Kattı

Erkan Ilik | 24 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek Fethiyespor, biri Fenerbahçe altyapısından olmak üzere iki genç oyuncu ile sözleşme imzaladı. İmza törenine Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ile Genel Kaptan Nacit Çatal da katıldı. Genç futbolcular Fenerbahçe alt yapısından Burak Özduman ile Fethiyespor alt yapısından Cihan Kazan imza töreninin ardından  Fethiyespora  önemli katkı sağlamak için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandılar. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ise, “Fethiyespor gençlere özel önem verecek. İyi bir alt yapı planlaması yaptık. Sponsorumuz Lokman Hekim Özel Esnaf Hastanesi bu konuda maddi ve manevi büyük destek veriyor” ifadelerinde bulundu.

Fethiyespor, geleceğin yıldız adaylarını kadrosuna katmaya devam ediyor. Teknik Direktör Mesut Toros’un talepleri doğrultusunda, genç futbolcuları kadrosuna kazandıran Fethiyespor, Fenerbahçe alt yapısından Burak Özduman ve kendi alt yapısından 17 yaşındaki Cihan Kazan ile sözleşme imzaladı. Teknik heyetin raporu doğrultusunda imzalanan sözleşmenin ardından açıklamada bulunan Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Fethiyespor gençlere özel önem verecek. İyi bir alt yapı planlaması yaptık. Sponsorumuz Lokman Hekim Özel Esnaf Hastanesi bu konuda maddi ve manevi büyük destek veriyor. Bu gençlerle Fethiyesporumuz güçlendi” ifadelerinde bulundu.

Genç oyuncular Burak Özduman ve Cihan Kazan ise, “Geçen yıl şampiyonluk yaşayan Fethiyesporun bu yılda şampiyon olabilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hocamızın nezaretinde çok çalışacağız. Hocamızın verdiği görevi en iyi şekilde yapacağız” ifadelerinde bulundu.  Haber-Hakan AYKIRI

28 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle