Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

FETHİYE’DE YENİ YILIN İLK BEBEĞİ “KEREM” BEBEK OLDU

Erkan Ilik | 01 Ocak 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Sağlık, Siyaset A- A+

Fethiye’de yeni yılın ilk bebeği Özel Lokman Hekim esnaf Hastanesinde 3 kilo 540 gram olarak dünyaya gelen Kerem bebek oldu.

Özel Lokman Hekim esnaf Hastanesinde gelen Kerem bebek saat 05.09’da gözlerini açtı. Yeni yılın ilk bebeği Esra-Muhammet Fatih Ersoy çiftinin bebeği oldu. Saat 05.09’da gerçekleşen doğumla dünyaya gelen erkek bebeğe ‘Kerem’ ismi verildi. Kerem bebek, normal doğum olarak 3 kilo 540 gram olarak doğdu.

İlk kez annelik duygusunu yaşadığını ifade eden anne Esra Ersoy, yeni yıla güzel bir hediye alarak girdikleri için çok mutlu olduğunu söyledi.

Bebeğini kucaklarına almanın sevincini yaşadıklarını belirten Ersoy, “Esenköy Mahallesinde oturuyoruz. Bebeğimizin doğumu için bir hafta vardı. Bize de sürpriz oldu.2021 yılının ilk bebeğini dünyaya getirdiğim için çok mutluyum. İnşallah yeni yıl ailem ve tüm dünya için mutlu ve huzurlu olarak geçer” dedi.

Baba olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden baba Muhammet Fatih Ersoy ise, “Yeni yılın ilk günlerinde bebeğimizin olması bizim için sürprizdi. Daha bir haftası vardı. Ama erken doğum oldu. Allah’ın her çifte bu mutluluğu tattırsın” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

1057 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle