Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye’de 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Heyecanı

Erkan Ilik | 12 Eylül 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

2022-2023 eğitim-öğretim yılı, Fethiye’de de heyecanla karşılandı.İlköğretim Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk sunma ve kutlama programı düzenlendi.

Beşkaza Meydanı’nda gerçekleştirilen program çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, eğitim yılına dair mesajının okunmasının ardından törende, Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşmalar, şiirlerin okunması ile son buldu.

Törene, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, İYİ Parti Fethiye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca, Silkar Günlükbaşı İlkokulu Müdürü Mehmet Çoban ve beraberinde iki öğrenci tarafından Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’ya ziyaret gerçekleştirildi. Fethiye Kaymakamı Alper Balcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca eğitim-öğretim yılının ilk gününde öğrenciler ile bir araya geldi.

70 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle