Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Festival Heyetinden Karaca’ya Ziyaret

Erkan Ilik | 13 Mayıs 2022 | Genel, Güncel A- A+

13 – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 5. Uluslararası Akdeniz Kentleri Kültür ve Sanat Buluşması öncesi festival heyeti, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Bugün itibariyle başlayan programlar kapsamında söyleşiler gerçekleştirildi. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında 14 Mayıs Cumartesi günü saat: 14.00 ila 15.00 arasında ‘şehirlerin edebiyat kardeşliği’, saat: 15.00 ila 16.00 arasında Türk Dünyası Edebiyatı: Ahmet Yesevi, Ali ŞirNevai, İmadettin Nesimi şiirlerinden örnekler yapılacak. Saat: 17.00 ila 17.30 arasında ise sevgi iyileştirir söyleşisi gerçekleştirilecek. Pazar akşamına kadar sürecek etkinlikler öncesinde Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyaret gerçekleştirildi.

Çeşitli hediyeleri Karaca’ya takdim eden festival heyeti, projede emeği olan başta Başkan Alim Karaca olmak üzere herkese teşekkür ettiler. Karaca ise, “5. Uluslararası Akdeniz Kentleri Kültür ve Sanat Buluşması, Fethiye Etkinlikleri kapsamında Fethiye Edebiyat Grubu yazarları ve misafir şair ve yazarları Belediyemizde misafir ettik. 13-15 Mayıs tarihleri arasında Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan söyleşileri izlemenizi tavsiye ederim” dedi.

4 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle