Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Faruk Güllüoğlu Fethiye Şubesi Hizmete Girdi

Erkan Ilik | 12 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Baklava ve tatlı sektöründe hizmet verecek olan Faruk Güllüoğlu’nun Fethiye’deki  ilk şubesi törenle hizmete girdi.

Cumhuriyet Mahallesi Belediye  Caddesinde tatlı ve cafe-restaurant konsepti ile vatandaşlara hizmet verecek olan Faruk Güllüoğlu’nun Fethiye’deki ilk şubesinin açılış törenine yoğun katılım oldu. Dualarla hizmete giren Faruk Güllüoğlu’nun baklava ve tatlı çeşitlerinin yanı sıra kahvaltı ve kafeterya hizmeti de vereceği bildirildi.  Fethiye de iş insanları Birol Ünal ve Mustafa Tuna Tümtürk’ün ilçeye kazandırdığı Faruk Güllüoğlu’nun Fethiye şubesinin  açılış törenine ilçenin iş ve siyaset dünyasından yoğun katılım oldu.

Açılış kurdelesini Garanti Bankası Fethiye Merkez Şube Müdürü Gökhan Kızıldağ, Emekli pilot Atilla Duyar ve Faruk Güllüoğlu iş yeri sahipleri Birol Ünal ve Mustafa Tuna Tümtürk yapılan duanın ardından hayırlı olsun dilekleriyle alkışlar arasında kestiler.

Baklava çeşitlerinden kahvaltı ve sıcak içeceklerin kafeteryasında hizmet vereceği Faruk Güllüoğlu Fethiye şubesi yörede önemli bir boşluğu da dolduracak.

Faruk Güllüoğlu şubesini Fethiye’ye kazandıran iş insanı Birol Ünal, “Fethiye’de eksikliğini hissettiğimiz Faruk Güllüoğlu şubesi kafeterya hizmeti de verecek. Fethiye’mize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Halkımızı çeşitlerimizden tatmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

241 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle