Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Faralya Mahallesi Muhtarı’ndan Karaca’ya Ziyaret

Erkan Ilik | 02 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediyesi’nin Faralya Mahallesi’nde yaptığı çalışmaların tamamlanmasının ardından, Faralya Mahallesi Muhtarı Hasan Karaburun Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Fethiye Belediyesi’nin Faralya Mahallesi’nde yapmış olduğu yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından Faralya Mahallesi Muhtarı Hasan Karaburun, beraberinde mahalle sakinleri ve esnaflar Başkan Karaca’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette açıklamalarda bulunan Muhtar Karaburun, “Mahallemizde gerçekleştirilen çalışmalar için Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ziyaretinde bulunduk. Özellikle Kabak yolumuzda yapılan yenilik ve düzenleme bizleri ve mahallemize gelen ziyaretçileri oldukça memnun ediyor. Çalışmalarda emeği geçen herkese Başkanımız nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaca ise, “Muhtarıma ve tüm Faralya Mahallesi sakinlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Bizler Fethiye’deki gerçek sorunlara odaklanarak, yurttaşlarımızın ve Fethiye’mizin geleceği için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Muhtar Karaburun ve ekibi Başkan Karaca’ya teşekkür plaketi takdim etti.

44 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle