Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Esnaflar 8 Ocakta Sandık Başına Gidiyor

Erkan Ilik | 07 Aralık 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir,  Esnaf  Odası seçimlerinin  8 Ocak 2022 tarihinde yapılacağını belirterek, “Allah izin verirse, tekrar başkanlığa adayım. Diğer aday olan iki adaya da başarılar dilerim” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri 8 Ocak tarihinde yeni başkanını seçecek. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, başkanlığında toplanan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu üyeleri toplanarak seçim tarihini belirledi.

Önemli toplantı sonrası Toplantı sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Bugün  arkadaşlarım ile birlikte yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantı bizim ve esnafımız için önemli bir kararın alındığı toplantı olmuştur. Demokrasinin olmazsa olmazı, 5362 sayılı kanunla belirtilen dört yılda bir hesap verme  günüdür. Olağan genel kurulumuzun tarihini yönetim kurulu arkadaşlarım ile belirledik. Bizim için bugün çok önemlidir. Çünkü, tekrar esnafımızın karşısına çıkıp, onlarla geçen dört yılın iyi veya kötü yönlerini, eksiğimiz varsa tartışacağız. Esnaf ve sanatkarlarımız bizim olmazsa olmaz baş taçlarımızdır. Onlar bizim değerimizdir.  Esnaf ve sanatkarlarımızla yeri geldi üzüldük, yeri geldi sevindik” dedi.

“Tekrar  Adayım”

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim tarihini 8 Ocak tarihi olarak belirlediklerini ifade eden Soydemir, “Kongremiz Gazi İlk Okulunda(eski Fethiye Lisesinde) saat 10.00’da gerçekleşecek. Buradan tüm esnaf ve sanatkarlarımızı genel kurulumuza davet ediyorum. Bu kongrede Allah izin verirse tekrar adayız. Dört yıldır ben her daim esnaf ve sanatkarlarımızın yanında oldum. Gerek üzüntülerinde, gerekse de sevinçlerinde yanlarında oldum. Gösteriş yapmadan ziyaretlerimi sürdürdüm. Kalan bir aylık zaman diliminde de onların yanında olmaya devam edeceğim” ifadelerinde bulundu.

“Aday Arkadaşlara Başarılar Diliyorum”

Kongre tarihini açıklamasının ardından diğer başkan adayları Kamil Mutlu Demirtaş ve Tezcan Göktepe’ye başarılar dileyen başkan Soydemir, “Açıklamamda belirttiğim gibi bende tekrar adayım. Demokrasimizin kuralı aday olmak ve seçime girmektir. Bu anlamda ben her iki arkadaş ve ekinine de başarılar diliyorum” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

406 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle