Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Esnaf Hastanesi Türkiye Şampiyonlarını Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 22 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel A- A+

Esnaf Hastanesi Türkiye Şampiyonlarını Ziyaret Etti

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Bodrum’da düzenlenen Türkiye Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olan Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini ziyaret etti.

Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Sporcuları Esnaf Hastanesi’ni şampiyon formaları ve madalyaları ile karşıladı. Tüm sporcular tek tek tebrik edilerek Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Recai Şatır ile sohbet edildi. Sohbetin ardından müdür Recai Şatır eşliğinde merkezin tüm birimleri gezildi. Zihinsel engelli bireylerin hayatlarını en güzel şekilde devam ettirecekleri ortamların yaratıldığına şahit olan Esnaf Hastanesi çalışanları;

“Bakıma ihtiyacı olan bir o kadar da sevgi ve enerji dolu bireylere Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi çalışanlarının özveri ve sevgi dolu yaklaşımları mutluluk vericiydi. Bizler Esnaf Hastanesi olarak daha çok başarılara imza atmaları adına onların yanında olacağız. Sporculara şampiyonluk yolunda destek ve emeklerini esirgemeyen başta Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Recai Şatır olmak üzere Mustafa Koçyiğit ve tüm çalışanların sıcak karşılamaları ve ilgileri karşısında teşekkür ediyor başarılarını da tebrik ediyoruz” dedi.(FG)

DSCN8870_640x480 DSCN8880_640x480 DSCN8894_640x480 DSCN8897_640x480

 

1022 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle