Hoşgeldiniz  
..................................................................................

ELİT NURSEL ÖZDEMİR FARKLILIK YARATIYOR

Erkan Ilik | 05 Ekim 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

ELİT NURSEL ÖZDEMİR FARKLILIK YARATIYOR
Dil ve konuşma bozuklukları, Otizm destek programları öğrenme güçlüğü sorunlarında Fethiye’de önemli çalışmaların altına imza atan Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, hem öğrencileri toplumsal yaşama kazandırmada önemli bir rol oynuyor, hem de uzman eğitici kadrosu ile bu alanda Fethiye’de fark yaratıyor.
Fethiye’de önemli çalışmaların altına imza atan Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, hem öğrencileri toplumsal yaşama kazandırmada önemli bir rol oynuyor, hem de uzman eğitici kadrosu ile bu alanda Fethiye’de fark yaratıyor. Fethiye’de Özel Elit Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Seydikemer ilçesinde ise Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi hizmet veren kuruluşlardan velilerde oldukça memnun olduklarını dile getirdi.
“GÜVENİLİR VE BİLİMSEL FİZİK TEDAVİ”
Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde kullanarak Fethiye ve Seydikemer’de önemli bir misyon üstlendiklerini söyleyen Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Salih Dündar, “
Bilindiği üzere Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde bünyemizde bulunan üç kurumla uzun yıllardan beri hizmet ediyoruz. Özellikle yaklaşık 2017 yılından sonra Elit Nursel şubemiz faaliyete geçti. Son bir buçuk yıldır da bizimle birlikte. Bizim bünyemizde. Özellikle Elit Nursel’deki düşüncemiz şu, diğer kurumlarımızda zaten hepimiz uzun yıllardır biliyoruz. Elit Nursel Özdemir kurumunu adına yakışır bir biçimde direk sonuca gidebilecek şekilde özel hazırlanmış programlar ve uzmanlarla çalışıyoruz Elit Nursel’de. Birinci en büyük farklılığımız şu. Muğla ilinde bir Bodrumda var bildiğim kadarıyla biride bizde.( Desteksi) çocuklara yönelik uygulamalarımız var özellikle (preapten) bahsedeyim, sonrada (ergoterapiye) geçeceğim. (Desteksi )çocuklara her yerde eğitim veriliyor duyuyoruz ama, bizdeki farkı şu; (prep) uzmanı şeklinde arkadaşlarımız uzmanlaşarak daha kolay sonuca varıyorlar eğitimde. En büyük farkımız bu. Her ay bir arkadaşımı (pret) konusunda uzmanlaşmak için kurslara gönderiyoruz. Yani burada Elit Nursel’de çalışan hocalarımızın diğerlerinden en büyük farkı şu, öğretmenliğinin özel eğitim uzmanlığının yanında ekstra bir uzmanlığının da olması en büyük fark olarak bizim karşımıza çıkıyor. Hizmet etmek için biz buradayız. Hep bunu söylüyoruz. (Ergo terapi) Muğla’da ilk kez dediğim gibi Bodrum’un dışında bizde başladı. Çok etkili sonuçlar almaya başladık. 4 Ağustos’tan bu yana (ergo terapistlerimizle) ile ilgili çalışıyoruz. Az önce çekimlerini de hep beraber yaptık. Uygulamaları gördük, ailelerimiz son derece memnun. Çocukları hayata hazırlama anlamında, dikkatlerini toplama anlamında özellikle eğitime destek anlamında çok etkili bir uzmanlık dalı ve bunla çalışıyoruz. Bölgemizde tek etkili bir çalışmayla (ergo terapiyi) sürdürüyoruz. Ayrıca (duyu bütünleme) uzmanlarımız kurslarına başladı. Şuan da birinci basamaklarını bitirdi. Artık ( duyu bütünleme) uzmanlarımızda bünyemizde çalışacak” ifadelerini kullandı.
“PRENSİBİMİZ FARKLI OLMAK”
Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde bünyelerindeki kurumlar ile her zaman farklı ve eğitici çalışmalar ile gündemde kalmaya çalıştıklarını dile getiren Dündar, “Buda bizim diğer kurumlara, diğer özel eğitimlere en büyük farkımız olacak. Bir, iki nokta var genel olarak bilinen ama onu da yine değineyim. Ücretsiz bütün servislerimiz biliyorsunuz. Bölgenin her noktasına hizmet ediyoruz. Nursel Özdemir kurumları 2002 yılından beri devam eden uzun yıllardan beri bir kültür olan geçmişi olan bir kurum. Özel eğitim anlamında da bu bölgede hakikaten etkili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her eve gidiyoruz, her insanla görüşüyoruz. Farklı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çünkü gerçekten ailelerimizin bu anlamda özel destekler, özel farklılıklara ihtiyacı var. Diğer nokta da kurumlar bünyemizde dokuz psikolog çalışıyor arkadaşlar. Ailelerimizin duygusal sorunlarına, sosyal sorunlarına her noktada ki sorunlarına da temas edebilmek adına bizler çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz tabi olağanüstü süreçlerden geçiyoruz pandemi dolayısıyla buda gelip geçecek. Ama bu süreçte de ailelerimiz istedi diye biz sabah sekizde kurumlarımızı açmaya başladık. Pazartesi normalde seansımız yoktu. Pazartesi günleri de açmaya başladık. Yani az çocukların olduğu yerde gelmek isteyen ailelerimiz içinde onların istediği saatte sabah sekizden akşam yediye kadar kurumlarımızı açarak onların istediği şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Biz hizmet için buradayız. Biz sonuç alabilmek için buradayız. Lütfen hiçbir arkadaşımız çekinmeden, rahatlıkla gelsin. Başta kurucu olarak kendim olmak üzere, bütün doksan- yüze yakın personelimiz ile birlikte hakikaten özenle seçilmiş, özenle hazırlanmış harmanlanmış bir ekip var gerçekten. Bu anlamda gönül rahatlığı ile gelebilirler. Bizlerle birlikte çalışabilirler” diye konuştu. (Haber Merkezi)

273 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8187
EURO 9,3602
BIST 10,4091
ALTIN 449,83

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle