Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER VE YAŞAYAN OKULLAR YARIŞMASI SONUÇLARI

Erkan Ilik | 30 Eylül 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, siyasi A- A+

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER VE YAŞAYAN OKULLAR YARIŞMASI SONUÇLARI
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünce tertip edilen Eğitimde İyi Örnekler ve Yaşayan Okullar yarışması sonuçları açıklandı. Bilim ve Teknoloji Proje’si alanında Köyceğiz İlkokulu birinci oldu. Eğitim Erişim Porje’si alanında Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu birinci olurken Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu üçüncü oldu.
FETHİYE, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR PORJESİNDE BİRİNCİ OLDU
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüzce tertip edilen Eğitimde İyi Örnekler ve Yaşayan Okullar yarışması sonuçlarında Kültür, Sanat ve Spor Projesi kapsama alanında Fethiye Belediye Fen Lisesi ‘ Şehitler İçin Çal ‘ proje adında birinci olurken, ‘ Kalemin Ucundaki Gizem ‘ proje adıyla da ikinci oldu. Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’ da ikinciliği kazandığı açıklandı.
Hayat Boyu Öğrenme Projesinde ise Fethiye Günlükbaşı İbrahim Gül Anaokulu birinci olurken, Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ikinciliğe hak kazandı. Bahçe Tasarım Alanları projesinde de Fethiye Silkar Günlükbaşı Orkaokulu üçüncü oldu. Ödül töreni İl Pandemi Kurulu tavsiye kararları doğrultusunda uygun bir tarihte düzenleneceğinin bilgisi verilirken, dereceye giren okullar, görevli idareci ve öğretmenleri tebrik edildi. Çalışmalarında başarılar dilendi. (Haber Merkezi)

 

920 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1997
EURO 9,6588
BIST 1,1781
ALTIN 502,35

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle