Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

E-Twinning Projesi Ödül Töreni Düzenlendi

Erkan Ilik | 26 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de e-twinning projesi kapsamında ortaya çıkan projeler Fethiye Beşkaza Meydanında sergilendikten sonra projede başarılı olan öğretmenler ödüllendirildi.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül törenine; Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye stajyer kaymakamı Hilal Kızılkaya, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı.  Fethiye’de 66 öğretmen tarafından gerçekleştirilen e-twinnig projelerinden 91 tanesi ulusal kalite etiketi ödülü ve 25 tanesi de Avrupa kalite etiketi ödülü aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan ödül töreninde; Proje İlçe Eğitim Koordinatörü Ummuhan Eryiğit Sertkaya, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat konuşma yaptılar. e-twinning tanıtım videosunun ardından açılış konuşmasını İlçe E-Twinning Koordinatörü Ummuhan Eryiğit Sertkaya yaptı. Sertkaya konuşmasında, “Bu sergiyi yapmamızın amacı Avrupa’daki 48 ülkede görev yapan öğretmenler arasında uluslararası projeler yapılıyor. İlçemizden de 66 öğretmenimiz bu projelerde yer aldılar. Buna bağlı 91 tane ulusal kalite etiketi ödülü, 25 tane Avrupa kalite etiketi ödülü aldılar. Bazı projelerimiz Azerbaycan’da iyi örnek projesi seçildi. Davet edildi sunumları yapıldı. Bazı projelerimiz Brüksel iyi örnek kitaplarına dahil oldu ve Avrupa’da ki okullara bu tarz projeler yapılması üzerine tavsiye edildi” dedi.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya konuşmasında, “İlde en fazla proje üreten ve ödül alan bizim ekibimiz. Öğrencilerimizin ufkunu açıp, onlara rehberlik ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “21 yüzyıl, eğitim yüzyılı… Genç nüfusunu dünya standartlarında hatta dünya standartlarının üzerinde eğitebilen milletler, dünya sahnesinde ön plana çıkacaktır. Dolayısıyla bu proje büyük önem taşıyor” diye konuştu. Konuşmalarının ardından öğretmenlere ödülleri Fethiye Kaymakam Eyüp Fırat ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya tarafından takdim edildi.

 

171 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle