Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DYP MUĞLA’DA İSTİFA DEPREMİ

Erkan Ilik | 13 Haziran 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset A- A+

Doğru Yol Partisi(DYP) Muğla İl Başkanı Gizem Saatçı,  partisinin il başkanlığı görevinden ve üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. İstifa açıklamasında, bir takım kişilerin, parti üzerinde ve kendisi hakkında kumpas çalışmaları yaptığını iddia eden Saatçı, “ DYP Muğla ilinde hayalet bir gemiyken, partiyi karaya çıkartan başkan bendim” dedi.

DYP Muğla İl Başkanı Gizem Saatci ve Seydikemer, Datça, Menteşe ve Ortaca ilçe başkanları görevlerinden ve parti üyeliklerinden  istifa ettiler.

İstifalarla ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan Gizem Saatci şunları kaydetti; “Ben göreve geldiğimde Kasım ayından bu yana, beş adet ilçe başkanlığı kurdum. Başta milli gazeteler olmak üzere, yerel gazeteler de partimi Muğla da kapatılan bir parti konumundayken, Muğla’nın parlayan yıldızı yaptım. Belediye başkanları kamu kuruluşları derken, tüm özel reklam şirketleri bilbordlar olmak üzere 2.defa doğru yol kurulduğundan bu yana radyo, TV olmak üzere 100 adet genel başkanımızı yayına çıkarttım. Partimiz için seçim şarkısı yaptım karşılığı telefonum dinlenerek, paylaşım yapanların laflarına inanarak genel başkanım onun için yapmış olduğum tüm çalışmaları bir kenara atarak Aygül hanımın da provokasyonuyla ziyareti iptal etmiştir. Ben ve kurmuş olduğum ilçe başkanlarım olmak üzere tüm Muğla il teşkilatlarının azlini sunarım. Ben istifa ediyorum. Seydikemer, Datça, Menteşe ve Muğla il başkanlığı toptan istifamızı sunduk” dedi.

“Değil İktidar Olmak, Barajı Dahi Geçmek İmkansızdır”

Gizem Saatcı istifa sebebini şöyle açıkladı; “Muğla il başkanlığımı satmak için uğraşan, kaçak elektrik kullanan, bir sene kira ödemeyen, telefonları dinlettiren partimin itibarını sıfıra indiren, herkese burada genel başkan yardımcısı olarak yalan söyleyip ticaret yapan Abdurrahman Karayel’e inanan ve defalarca söylememize rağmen başka kişiler hakkında da azlini gerçekleştirmeyen genel başkanımız la değil iktidar olmak barajı dahi geçmek imkânsızdır. Tüm Muğla olarak istifamızı yaptık. Pazartesi savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.”Haber-Foto/Hakan AYKIRI

439 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle