Hoşgeldiniz  
................................................

Dündar İl Başkanları Toplantısına Katıldı

Erkan Ilik | 20 Haziran 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu aynı zamanda Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Muğla İl Başkanı Salih Dündar 17-19 Haziran tarihleri arasında Van’da Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen ‘Konfederasyona Dönüşüm Sürecinde İl Başkanları Buluşma Toplantısındaydı.

Toplantıya, Özel Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç, Burdur 20. Dönem Milletvekili ve TOBB Türkiye Eğitim Meclisi Başkanı Yusuf Ekinci, MEB Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı Ceyhun Ay, Türkiye’nin ilk engelli uzay mühendisi ve SERÇEV Derneği Başkanı Turgay Karakaş, Milli Yüzücü ve Ressam Yusuf Akgün, Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Doğu Anadolu Özel Eğitim Kurumları Derneği (DÖKDER) Başkanı ve Türkiye Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ertaş ev sahipliğinde, Konfederasyon bünyesindeki Federasyon ve Derneklerin Yönetim Kurulu Üyeleri ile 81 İl başkanları ve davetliler katıldı.
Salih Dündar : ‘81 İl başkanının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz toplantımıza Ege Bölgesini temsilen ve Özel Eğitim Dernekleri Muğla İl Başkanı olarak katılım gösterdim. Toplantımızda Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Daire başkanı Sn. Ceyhun Ay mevzuatla ilgili bilgilendirme yaptı.  81 ilin sektörel sorunlarını dile getirdik. İl başkanlarımızın illerinde tespit ettiği sektörel sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili geniş kapsamlı yapılan çalıştay raporlandırılarak önümüzdeki dönem yol haritası belirledik. Toplantıda alınan kararların sektörümüze hayırlar getirmesini dilerim. Toplantının yapılmasında emeği geçen başta Konfederasyon başkanımız Yunus Kılıç olmak üzere Van’da bizlere ev sahipliği yapan DÖKDER başkanımız Yusuf Ertaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’ Diyerek konuşmasını bitirdi.

Ardından toplantıya katılan davetlilerle birlikte  Anadolu Özel Eğitim Dernekleri Federasyonunun bina açılışı gerçekleştirildi.

 

23 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle