Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Duman’a Veda Yemeği

Erkan Ilik | 28 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Fethiye Emniyet Müdürlüğü’nde uzun yıllardır çalışan ve emekliye ayrılan Bomba imha uzmanı Ömer Duman’a veda yemeği düzenlendi.

Fethiye Emniyet Müdürlüğünde 18 yıldır Bomba İmha Uzmanı olarak görev yapan; Bombacı lakaplı Ömer Duman için Çalış Nevada-Su Otel’de verilen veda yemeğine Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Emniyet Amirleri ve Duman’ın mesai arkadaşları katıldı.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan “Uzun zamandan bu yana Fethiye de Bomba İmha Uzmanı olarak görev yapan Ömer Duman’ın emekliye ayrılması nedeni ile emniyet personeli olarak yemekte buluştuk. Ben Ömer Duman ağabeyimi bu şerefli görevini uzun yıllardan bu yana icra edip görevi boyunca vatanı ve milleti adına başarılı operasyonundan dolayı kutluyor ve emeklilik yaşamında da mutluluklar diliyorum” dedi.

Bombacı Ömer Duman da, “40 yıldan bu yana elimden geldiğince bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Fethiye’de 18 yıldır bu görevimi icra ettim. Meslek hayatım boyunca çoğu kez tehlikeli görevlere gittim. Bu anılarımı ömrüm boyunca asla unutamam. Tüm Emniyet mensubu arkadaşlarıma Rabbim emeklilik tattırsın” derken; yemekli gecede Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Güleç tarafından Ömer Duman’a teşekkür ve başarı plaketi de verildi.(FG)

bombacıya veda yemeği (11)_640x427 bombacıya veda yemeği (20)_640x427 bombacıya veda yemeği_640x427

 

 

1611 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle