Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DTO Başkanlığı İçin Ali Somyürek “Bende Varım Dedi”

Erkan Ilik | 22 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

8 Ekim tarihinde yapılacağı açıklanan İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Genel Kurulunda başkanlık için Fethiye’nin önde gelen denizcilerinden Ali Somyürek’de  aday olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri  (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi üyeleri  8 Ekim Cumartesi günü Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde yeni dönem için başkan ve meclisini belirlemek üzere sandık başına oy kullanmaya gidecek.

Daha önce başkan adaylıklarını açıklayan İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı mevcut başkan Şaban Arıkan’ın yanı sıra, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi mezunu İlkay Tugay ve Fethiye, Göcek, Çalış, Ölüdeniz Deniz Motorlu Taşıyıcıları Birliği ve 12 Adalar Kooperatif üst birlik Başkanı Güven Altuğ’un yeni dönem için başkan adayı olduklarını açıklamışlardı.  Son olarak da Pegastur işletmesi sahibi Fethiye’nin önde gelen denizcilerinden Ali Somyürek’de  aday olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.  Haber-Hakan AYKIRI

16 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle