Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DEVA’lılardan Yarım Ada Bölgesinde Çevre Temizliği

Erkan Ilik | 15 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

15 Eylül Dünya Çevre Temizlik günü kapsamında Fethiye’ye gelen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu, partilileri ile birlikte yarım ada bölgesinde çevre temizliği yaptı. Yaklaşık bir saatlik programda 500 kilograma yakın çöp toplandı.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu, beraberinde DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emre Çay, DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç, Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Faruk Bayraktar ve bir grup partili ile Karagözler Mahallesinde bulunan yarım ada bölgesinde çevre temizliği etkinliğine katıldı.

Yaklaşık bir saatlik temizlik programı sonrası 500 kilograma yakın çöp ve katı atık toplanırken, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu, “Fethiye’de çevreyi temizleyip, temiz siyaset projemizi başlattık” dedi.

DEVA Partisinde Doğa hakları ve Çevre politikalarından sorumlu genel başkan yardımcısı olduğunu aktaran Rızvanoğlu, “Bugün Fethiye’deki  teşkilattaki arkadaşlarımızla hem daha yakın tanışmaya hem de biraz sohbet etmeye geldik. Bu hafta çevre temizlik haftası ve bizde bununla ilgili farkındalığı arttırmak amacıyla partililerimiz ile çevre temizliği yaptık.  Türkiye’nin daha temiz bir çevreye sahip olabilmesi için hem bu tarz farkındalık etkinlikleri yapıyoruz hem de eylem planlarımız var bizim ve iklim değişikliği de bunlarda bir tanesi. Bunu da böyle mecralarda anlatıyoruz. Bugün de keza değişimlerimiz bu yüzdendi, onları da anlatma fırsatımız oldu. Biz temiz bir siyaset yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple çevreyi temizleyip, aslında siyaseti de temizlemek adına bir projemiz bu… O yüzden burada arkadaşlarımızla beraber bu bölgede bir temizlik yaptık. İlerleyen saatlerde yine farklı programlarla devam edeceğiz” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

41 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle