Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DEVA PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİ, FTSO’YU ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 26 Şubat 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

DEVA PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİ, FTSO’YU ZİYARET ETTİ

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Fethiye İlçe Yönetimi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret ederek, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

FTSO Hizmet Binası’na gelen DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve Yönetim Kurulu üyelerini, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu başkan yardımcıları Kemal Hıra ile Mete Ay, yönetim kurulu üyeleri Fatih Tufan, Emre Başaran ve Halil İbrahim Öztürk karşıladı.

Başkan Çıralı ziyaretçilere, FTSO öncülüğünde Seydikemer’in Çobanisa Mahallesi’nde yapılacak Seydikemer Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi (TDİOSB) ile Fethiye Körfezi’nde dalış turizmine kazandırılması planlanan Fethiye Su Altı Tarih Parkı projeleri hakkında bilgi verdi. Görüşmede, Fethiye Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınması ve ilçe merkezindeki trafik ve otopark soruna ilişkin çözüm önerileri ile pandemi sürecinde işletmecilerin karşı karşıya kaldığı zorluklar ele alındı.

3 Şubat’ta geçekleştirdikleri ilçe kongresinin ardından FTSO’yu ziyaret ettiklerini belirten İlçe Başkanı Saniye Kulaç, “Osman başkanımla bir araya gelerek ilçemize dair görüş alışverişinde bulunduk. İlk olarak Odamıza gelmek istedik. Ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

 

 

 

373 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle