Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Demokrat Parti Yeni Yerinde

Erkan Ilik | 09 Haziran 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Demokrat Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı yeni yerine taşındı. İlçe yönetimi ilk toplantısını da yeni binasında gerçekleştirdi.

Başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Demokrat Parti Seydikemer İlçe Başkanı Rasih Yılmaz, ilçe teşkilatını yeni yerine taşıdı. İlçe merkezinde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında Demokrat Parti Muğla İl Başkanı İsmet Köse, İl Başkan Adayı Abdullah Eskihisarlı ve delegeler de yer aldı.

Demokrat Parti Seydikemer İlçe Başkanı Rasih Yılmaz yaptığı açıklamada, “Seydikemer siyaset yapmanın zor olduğu bir bölge. Buna rağmen iki dönem yerel seçimlerde aday çıkardık. Bayrağımızı en iyi şekilde taşımaya çalıştık. Enerjimizi büyüklerimizin tecrübesi ile birleştirerek, partimizi daha üst noktalara taşımanın peşindeyiz. Önümüzde bir il başkanlığı seçimi var. Teşkilatımız ile birlikte yeni yerimizde ilk toplantımızı yapıyoruz. Gençlerimize çok önem veriyoruz. En kısa zamanda gençlik kollarımızı hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bölgemizde en büyük zenginliği Demokrat Parti zamanında gördük. Teşkilatlar olarak kaybolan 20 yılı telafi ederek, eski günlerimize kavuşmak istiyoruz” dedi.

Demokrat Parti Muğla İl Başkanı İsmet Köse, İlçe Başkanı Yılmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulunurken; çalışmalarında başarılar diledi.Haber-Hakan AYKIRI

122 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle