Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

DEMİRTAŞ KARAÇULHA’DA SANAYİ ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ

Erkan Ilik | 22 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkar Odasının 2022 yılının ilk  aylarında yapılacak olağan genel kurulunda adaylığını açıklayan  Kamil Mutlu Demirtaş, Karaçulha Mahallesinde Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyaret esnasında sanayi sitesi  esnaflarının  sorunlarını dinleyen Demirtaş , pazar esnafına ” Esnaf Odasının değil, Esnafın Başkan adayıyız” dedi.

Önümüzdeki yıl Ocak ila Mart  sonu arasında yapılacak olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için Fethiye’nin sevilen simalarından Kamil Mutlu Demirtaş, başkan adaylığını geçtiğimiz aylarda açıklamış ve çalışmalarını hızlı bir başlangıç yapmıştı. Hemen hergün Fethiye’nin farklı noktalarında esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek sorunları dinleyen, projelerini aktaran ve destek isteyen Demirtaş, son olarak Karaçulha Mahallesi Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek, esnafın çayını içti ve destek istedi.

Demirtaş ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlar tarafından oldukça ilgiyle karşılanırken, ziyaretleri ile ilgili kısa açıklamada bulundu.

“Çözüm Odaklı Şeffaf Bir Yönetim İçin Göreve Talibim”

Ben bir esnaf olarak çalışmaya başladıktan ve Esnaf ve Sanatkarlar Odasına üye olduğumdan bu yana Fethiye’de bulunan esnaf arkadaşlarımın sıkıntılarına her daim vakıf oldum ve aynı sıkıntıları bende yaşadım. Bunun bilinci ile hareket ederek esnaf ve sanatkar arkadaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı olmaya karar verdim. Bizler “esnafımızın yanında sorun odaklı değil, çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için” bu yola çıktık” dedi.

“Kim Ne Yaparsa Yapsın Doğru ve İlkeli Bir Seçim Çalışması Yapacağım”

Ziyaretlerinde gittiği her yerde güler yüz ve samimiyetle karşılandığını belirten Demirtaş, “Öncelikle Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının kuruluşundan bu yana hizmet etmiş başkan ve yöneticilerimize vermiş oldukları emeklerden dolayı ben çok teşekkür ediyorum. Başta da söylediğim gibi adaylığım sürecinde kesinlikle karalayıcı ve aşağılayıcı bir üslup ile esnaf arkadaşlarımızın karşısına çıkmayacağım. Nitekim bazı kesimler bizim çalışmalarımızdan korkmuş olmalılar ki esnaflarımıza gittikleri yerlerde “Benim Aday Olamayacağım” yönünde algı yaratmaya çalışıyorlar ve karalama çalışması yapıyorlarmış. Bu arkadaşlara ben öncelikle tüzüğümüzü okumalarını ve anlamalarını tavsiye ederim. Tüzüğün maddelerini bilmeden yöneticilik olmaz. Biz talip olduğumuz görevin tüm maddelerini ve hizmetlerini biliyoruz ve göreve talip olduk.  Benim yanımdaki arkadaşlarım hemen markaj altına alınmaya başlamış. Ne yaparsanız yapın, bu esnaf her şeyi biliyor ve değişimden yana olan düşüncelerini de değiştiremeyeceksiniz” ifadelerinde bulundu.

341 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle