Hoşgeldiniz  

ÇYDD FETHİYE’YE 24 KASIM  ZİYARETİ

Erkan Ilik | 24 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

 

ÇYDD FETHİYE’YE 24 KASIM  ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir ile yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak; 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir dizi kutlama ziyaretleri gerçekleştirdiler.  CHP Fethiye heyeti; Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye şubesini ziyaret ettiler.

“TUĞRUL BAŞKANIMIZ BENİM DAHA ÖNCE HOCAMDI”

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanımız Tuğrul Yılmaz Bey’i ziyarete geldik. Tuğrul Başkanımız benim daha önce hocamdı. Tuğrul hocamın ve diğer tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Biz birlik beraberlik içerisinde öğretmenlerle beraber her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Nutuk kitabımızdan her gittiğimiz yere 15 adet bırakıyoruz. Nutuk, her öğrencinin okuması gereken bir kitap, öğretmenlerimiz öğrencilere ne kadar Nutuk okumayı teşvik ederlerse ve bizden ne kadar kitap talep ederlerse, o talebi karşılayacağız” dedi.

“BİZİM YILLARDIR BEKLEDİĞİMİZ BİR ORTAM”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Tuğrul Yılmaz, “Bugün, 24 Kasım Öğretmenler Günü olması nedeniyle çok farklı bir gün. CHP İlçe Teşkilatının, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğini ve beni öğretmen olduğum için ziyaret etmesi çok anlamlı. Bu nedenle onlara sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum, çok teşekkür ediyorum. Bu tür sosyal ilişkilerden ötürü güzel bir olgu yaşıyoruz. Bu bizim yıllardır beklediğimiz bir ortam. Bu tür ortamların Türkiye genelinde yaşanması en büyük temennimiz. O nedenle pandemi nedeni ile oluşan bu sıkıntılı süreçte ve ortamda daha güzel şeylerin yaşanması bütün Türk toplumunun beklentisidir. Fethiye’de yaşanan bu sıkıntılı ortam, Türkiye geneline baktığımız zaman biraz daha sakin. Dileğimiz bunun bütün Türkiye adına geçerli olmasıdır” dedi. CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak’ta konuşmasında  “24 Kasım Öğretmenler Günü bütün öğretmenlerimize kutlu olsun. CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı olarak, kadınlarımızın eğitim alanında hizmet vermesi için çalışmalar yapıyoruz ve yapmak istiyoruz. Amacımız çocuklarımıza daha bilinçli ve daha düzeyli bireyler olarak yetişmesini sağlamak. Biz geçtiğimiz günlerde bir faaliyette bulunduk. İhtiyaç sahibi bir arkadaşımızın iki çocuğu için burs sağladık. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şube Başkanımız Tuğrul Yılmaz’a destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

412 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4561
EURO 9,0178
BIST 10,1425
ALTIN 438,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle