Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Çıralı, “Yol Çalışmaları Sezon Öncesinde Tamamlanmalı”

Erkan Ilik | 23 Mart 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Çıralı, “Yol Çalışmaları Sezon Öncesinde Tamamlanmalı”

Ovacık ve Ölüdeniz’deki alt yapı çalışmalarından mağdur olan turizm işletmelerine bir iyi haber de müteahhit firmadan geldi.

MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen’den sonra müteahhit firma yetkilisi de alt yapı ve yol çalışmalarının 15 Mayıs’a kadar biteceğinin sözünü verdi. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret eden MUSKİ’nin müteahhit firmasının temsilcisi Resul Yeşil,  Ovacık’taki alt yapı ve yol çalışmalarının turizm sezonu öncesinde 15 Mayıs’a kadar tamamlanacağının sözünü verdi.

Seyahat acentaları ve bölgedeki otelciler ve turizm sektöründeki işletmeciler alt yapı ve yol çalışmaları nedeniyle yaşadıkları zorlukları geçen hafta Odamızda düzenlenen toplantıda MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen’e aktarmış ve yol çalışmalarının sezon başlamadan önce bitirilmesi gerektiğini aktarmışlardı.

Başkan Osman Çıralı’ya alt yapı çalışmalarında son aşamaya geldiklerini ifade eden firma yetkilisi Resul Yeşil, Nisan ayında hava sıcaklıklarının asfalt dökülme sıcaklığına ulaşmasıyla birlikte yol çalışmalarının da 15 Mayıs’a kadar tamamlanması için çalıştıklarını söyledi. Başkan Çıralı da yol çalışmalarının sezon öncesinde tamamlanmasının turizm sektörü açısından önemini vurgulayarak, müteahhit firmanın söz verdiği gibi çalışmaların 15 Mayıs’a kadar tamamlanmasının takipçisi olduklarını vurguladı.

475 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle