Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

CHP’liler Birlik Beraberlik Kahvaltısında Buluştu

Erkan Ilik | 16 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Birlik ve Beraberlik” temalı kahvaltılıya partililer tarafından yoğun katılım gerçekleşti.

CHP Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından parti içerisinde birlik ve beraberliği pekiştirmek ve canlandırmak amacıyla kahvaltı programı düzenlendi. Uğurlu Mahallesinde Alaşan Dinlenme Tesislerinde gerçekleşen kahvaltı etkinliğine CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin ve Burak Erbay, Önceki dönem Milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Akın Üstündağ, Prof.Dr.Nurettin Demir, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, bazı mahalle muhtarları ve partili vatandaşlar katıldı.

Kahvaltı programında mahalli sanatçı Muhammet Pallavuş birbirinden güzel türküleri seslendirirken, kısa bir konuşma gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır, “katılımlarınızdan dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Hiç kimsenin şüphesi olmasın, Cumhuriyet Halk Partisi kadroları bu ülkeyi yönetmeye hazırdır” dedi.Haber-Hakan AYKIRI

????????????????????????????????????

106 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle