Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

CHP’Lİ ÖZCAN DİLE GETİRDİ BANKA ÇALIŞANLARINA AŞI ÖNCELİĞİ GELDİ!

Erkan Ilik | 11 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset A- A+

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan,Covid-19 salgını sürecinde farklı insanlarla yüz yüze gelme durumundan ötürüönemli risk gruplarından olan, Mart-2021 itibariyle yaklaşık 185,981 banka çalışanın aşılanması için girişimlerde bulunmuşve  bu konuda Sağlık Bakanlığı’na bir soru önergesi vermişti.

Soru önergesinin karşılık bulduğu bilgisine ulaştığını söyleyen Milletvekili Özcan:“Çok sayıda banka çalışanı bizlere ulaştı, bu nedenle konuya duyarsız kalmazdık” dedi. Banka çalışanlarının aşılamadan sonra daha rahat görev yapabileceklerini belirterek başka risk gruplarının da bir an önce aşılanmasının da önemli olduğunu dile getiren Özcan: “Birçok ülkedeyaş grubundan ve meslekten bağımsız vatandaşların rahatça ve sıra almaksızın aşı olabildiğini biliyoruz, umarım en kısa zamanda ülkemizde bunun gerçekleştiğini göreceğiz yoksa salgınla mücadelede başarısız oluruz ” dedi.

188 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,6954
EURO 10,3961
BIST 12,1227
ALTIN 497,46

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle