Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

CHP’Lİ KADINLAR MAHALLE MUHTARLARINI ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 31 Mart 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

CHP’Lİ KADINLAR MAHALLE MUHTARLARINI ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet  Halk Partisi(CHP) Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülümser Yazıcı Oymak, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Yazıcı Oymak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle muhtarlıklarını ziyaret etti, sorunları dinledi.

Oymak, Çiftlik Mahallesi Muhtarı Bülent Ergür’ü, Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt’ü ve Yanıklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Argıç!ı muhtarlık ofislerinde ziyaret ederek,  sorunları ve talepleri dinledi.

Mahalle muhtarları ziyaretlerinde mahallenin sorunlarını ilk ağızdan dinleyen CHP’liler, esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek onların da sorunlarını dinledi.

Ziyaretlerde konuşan Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülümser Yazıcı Oymak, “Umudumuz ülkemizin sorunları kadar diri ve gerçek, bizim tek derdimiz ve kaygımız memleket. Bizler dinlenmemek üzere bu yola çıktık. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Ziyaret sebeplerinin mahallelerdeki kadınların sorunlarını muhtarlardan dinlemek olduğunu da ifade eden Oymak, “Bugün, Fethiye CHP Kadın Kolları olarak muhtarlarımızı ziyaret ettik. Çiftlik Mahallesi Muhtarı Bülent Ergür,  Kargı mahallesi muhtarı Cafer Söğüt,  Yanıklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Argıç ile görüştük ve Muhtarlarımızı dinledik. Mahallelerimizde  kadınlarımız için neler yapabiliriz,mahallemizin istekleri eksikleri nedir diye sorduk, Belirtilenleri not ettik. İlgili makamlara iletmek üzere çözümlenmesi için,gereken sözü verdik. Tekrar görüşmek üzere mahallemizden ayrıldık” dedi.

Haber/ Hakan AYKIRI

413 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle