Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

CHP’Lİ GİRGİN “VATANDAŞIMIZ  CANI İLE CÜZDANI ARASINA SIKIŞTIRILDI”

Erkan Ilik | 26 Mart 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

CHP’Lİ GİRGİN “VATANDAŞIMIZ  CANI İLE CÜZDANI ARASINA SIKIŞTIRILDI”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, “Mevcut iktidar tarafından vatandaş canı ile cüzdanı arasına sıkıştırıldı. Bir an  önce acil eylem planı hazırlanmalı ve milletin önüne sandık getirilmeli” dedi.

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve parti yöneticileri ile birlikte  Cuma günleri Fethiye’de kurulan Köylü ve Üretici Pazarına giderek, pazarcı esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyarette bir grup pazarcı esnafının kahvaltısına da misafir olan CHP’li Milletvekili Girgin ve ilçe başkanı Demir, CHP’nin halkın sorunlarını bildiğini ve iktidara hızla geldiğini söylediler.

Pazar yerinde vatandaşlar tarafından oldukça ilgi ile karşılaşan yapılan çalışmalar sonarsı yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, “CHP Fethiye İlçe Başkanımız Mehmet Demir nezdinde ile örgütü üyesi arkadaşlarımız ile birlikte Fethiye’de Cuma Pazarında tezgah açan esnaf arkadaşlarımızı ve alış veriş yapan halkımızı ziyaret ettik ve onlarla hasbıhalde bulunduk. Dün Datça ilçemizdeydik, bugün Fethiye’de, yarında başka bir ilçemizde. Tüm Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri gibi bizde sokakta vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

“Halkın Önüne Biran Önce Sandık Getirilmeli”

Koronavirüs salgınına karşı geçtiğimiz günlerde yapılan AK Partinin Kongresindeki kalabalığı da eleştiren Milletvekili Girgin, “Ülkemiz bir taraftan devlet krizi, bir taraftan ekonomik krizi ve bir taraftan da  koronavirüs hüsranı yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti kongresi yapıldı. O kongrede sayın Erdoğan “kongrede manifesto şeklinde bir açıklama yapacağım” diyordu. Ama o lebaleb dolu yapılan kongrede manifesto değil, çıka çıka vaat olarak milletin dövizine ve milletin altınına göz dikmek çıktı. Burada anlaşılıyor ki vatandaş canı ile cüzdanı arasına sıkıştırıldı. Bir an  önce acil eylem planı hazırlanmalı ve milletin önüne sandık getirilmeli. Son kararı millet versin. Biz bu anlamda hep dediğimiz gibi “Kimin ayağına diken batsa,kimin başı ağrıdı,  Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Halkımızın Ferasetine Güveniyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisinin tüm organları ile çok çalışmakta olduğunu ifade eden Girgin, “Tüm Cumhuriyet Halk Partili ilçe belediyelerimiz, büyükşehir belediyelerimiz, ilçe örgütlerimiz ve il başkanlıklarımız tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor. Vatandaşımızın da ferasetine güveniyoruz. Siyasi dostlarımız ile birlikte güçlendirilmiş, parlamenter, demokratik sisteme hep beraber geçeceğiz” şeklinde konuştu.

“Halkımızla İç İçe Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz”

Yaptıkları tüm çalışmaların halk tarafından olumlu karşılandığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Cumhuriyet Halk Partisinin başarılı milletvekillerinden Süleyman Girgin abimiz ile birlikte bugün Fethiye’de bir takım çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda ilk çalışmamızı da Cuma Pazarındaki esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Onların sorunlarını ve taleplerini dinledik. Halkımızın nabzını tutabilmemiz için, Pazar yerimizi tercih ettik. Pazar yerimizde de yoğun ve güzel ilgi ile karşılaştık. Biz halkımızın sesi olmak için adayız. Halkın, sorunlarını dinlemeye adayız. Gerçekten de halkımızın sorunlarını dinlerken de çözüm odaklı olmaya çalışıyoruz. Halkımızın kanayan yarasına merhem olup, kanamaya dur diyeceğiz” dedi.

Kendisinin herhangi bir yere adaylığının  söz konusunu olmadığını ifade eden Demir, “Çalışmalarımı Allah için ve milletim için yapıyorum. Herhangi bir yere aydım diyerek, hizmet yapmıyorum. Halkımız bizi nerelere layık görüyorsa, biz oralarda olacağız. İlçe Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız  ve 4 tane milletvekilimiz ile birlikte iktidar için çalışıyoruz. Fethiye’miz de yapılan çalışmaları herkes görüyor. Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca liderliğinde Fethiye Belediyesi, ilçemize son 20 yılda yapılmamış hizmetleri yapıyor. Bu hizmetlerimizin devamı da birlik beraberlik içerisinde gelecek” diye konuştu.                                       Haber-Foto/ Hakan AYKIRI

391 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle