Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

CHP’li Demir’den Zenginlerin Partisine Tepki

Erkan Ilik | 01 Kasım 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Dünya’nın en zengin isimlerinden Bill Gates ve Jeff Bezos’un Fethiye’de koy kapatıp parti yapmasına ilişkin konuştu.

Dünyanın en zenginlerinden Bill Gates, Fethiye’de koy kapatıp doğum gününü kutladı. Gates’in en önemli misafiri ise bir başka zengin Jeff Bezos’du. İkilinin medyaya düşen fotoğrafları halkın büyük kesimi tarafından tepkiyle karşılandı. O tepki zincirine CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir de katılarak şunları söyledi:

“Çok Düşünmemiz Lazım”

“Bugün ülke ekonomisi AKP iktidarı yüzünden yerin dibine batmışken, asgari ücretle sürünen halk zamlar altında ezilirken, emekliler ay sonunu getiremezken, dünyanın bir ucundan ismi hiç fark etmeyen zenginleşmişler Türkiye’de koy kapatabiliyor. Üç yanı denizlerle çevrili, dört bir yanı tarih kokan cennet vatanda, bu ülkenin vatandaşlarının yaşayamadığını bir avuç zengin yaşayabiliyorsa ve halkı bu nimetlerden yararlandıramayanlar ya da yararlanmasını istemeyenler konusunda çok ciddi biçimde düşünmemiz lazım. Yoksa halk olarak bunları izlemeye devam ederiz. Bizim Cumhuriyet Halk Partililer olarak düşüncemiz ise varlık içinde yokluk çeken halkımızın buna layık olmadığıdır!”

650 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle