Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

BU TESİSTE 4 MEVSİM YAŞANACAK

Erkan Ilik | 22 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

BU TESİSTE 4 MEVSİM YAŞANACAK

Sadece “deniz, kum, güneş” turizmi ile değil, doğal şifa kaynağı termal suları ile de öne çıkan bölgede hayata geçecek yeni projeler, Marmaris İçmeler Mahallesinde hayata geçiriliyor.

Marmaris İçmeler, termal turizmin merkezi olma yolunda ilerliyor. Sadece yaz mevsiminde aktif olan bölge, dev tesis sayesinde büyük ölçekli termal turizm yatırımları ile yılın dört mevsiminde ekonomiye büyük katkı sağlayacak.

Turizmin gözde ilçeleri arasında yer alan Marmaris’te, Kızılbük GYO’ya ait Kızılbük Thermal Wellness Resort 400 milyon dolarlık yatırım bedeli ile Türkiye’nin en önemli turizm yatırımlarından biri olan projenin hem sosyal hem ekonomik anlamda Marmaris İçmeler’e büyük canlılık getirecek

Marmaris’e ve Türkiye’ye yaz kış daimi katma değer üreten bir işletme olması hedeflenen proje tamamlandığında, 2 bin kişiye direkt, 3 bin kişiye de dolaylı istihdam sunacak.

TERMAL TESİSLER SAYESİNDE BÖLGEYE 4 MEVSİM TURİST AKINI OLACAK MARMARİS İÇMELER’E TERMAL BEREKETİ

Marmaris’in cennet köşelerinden İçmeler, turizm yatırımcılarının gözdesi olmaya devam ediyor. Doğal termal kaynakları ile dikkat çeken İçmeler, yatırımlarla gelişmeye devam ediyor.

 

YAZ- KIŞ HEM TURİZM GELİRİ HEM İSTİHDAM YARATACAK HEM DENİZ HEM TERMAL BİR ARADA

İrili ufaklı onlarca termal tesisin hizmet verdiği İçmeler’ deki son yatırımlardan biri de Kızılbük GYO’ya ait Kızılbük Thermal Wellness Resort. 400 milyon dolarlık yatırım bedeli ile Türkiye’nin en önemli turizm yatırımlarından biri olan projenin hem sosyal hem ekonomik anlamda Marmaris İçmeler’e büyük canlılık getirmesi bekleniyor. Marmaris’e ve Türkiye’ye yaz kış daimi katma değer üreten bir işletme olması hedeflenen proje tamamlandığında, 2 bin kişiye direkt, 3 bin kişiye de dolaylı istihdam sunması öngörülüyor.

DEVREMÜLK SAHİPLERİ İÇİN ÖMÜR BOYU GELİR

Kızılbük Thermal Wellness Resort, Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından biri olan Marmaris’in en seçkin bölgelerinden İçmeler-Kızılkum’da yer alıyor. Sinpaş imzalı projede devre mülklerin yanı sıra otel, kongre merkezi, 7 bin 485 m2 alana sahip termal wellness merkezi, termal SPA, 10 bin 500 m2 büyüklüğündeki su parkı da yer alıyor.  Kendi bünyesinde bulunan thermal tesisi ve donatıları sayesinde yaz kış hizmet verecek olan tesis, otelin yanında devre mülk üniteleri ile bölgede farklılaşan bir konsepte sahip olacak. Projenin devre mülk etabı yasal olarak konut statüsünde olup tüketicisine ömür boyu sahiplik sağlayan tapu teslim ediyor.

 

16 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle