Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Birey Öğrencileri Çadır Kampı Kurdu

Erkan Ilik | 12 Ağustos 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Birey Yaz  Okulu, farklı okul ve ülkelerden gelen öğrencileriyle birlikte çadır kampı kurdu. Öğrenciler hayatı boyunca unutamayacakları bir kamp süreci geçirirken, Fethiye Birey Eğitim Kurumları Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Birey okulu olarak, çocuklara hayata dair ilk bilgileri sadece okuyarak değil yaşatarak vermenin en güzel şey olduğunu biliyoruz ve  kurumsal işbirliklerimizi bu yönde geliştirmeye devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Fethiye’nin eğitim öncüleri arasında yer alan Fethiye Birey Okulları, yaz okulu kapsamında farklı okul ve ülkelerden gelen öğrencileriyle birlikte çadır kampı kurdu. Kampa katılan öğrenciler, hayatları boyunca unutamayacakları bir kamp yaşarken etkinlik, kamp alanına çadırların kurulmasıyla başladı. Tüm katılımcıların çadırlarını kurup okulun içinde bulunan havuzda arkadaşlarıyla bambaşka bir dünyaya açılan kapıdan girdiklerini anladılar.Doğa’nın içinde o geceyi yaşayarak doğayı daha yakından tanıma şansı buldular.Etkinlikler, yarışmalar,keşif derken acıkan öğrencilerimize barbekü partisiyle hep birlikte yemek yemenin, bir olmanın, birlik olmanın tadını çıkarttılar.Çocuklar minderlerine uzanıp gökyüzünü ve  açık hava sinemasını mısırlarını yiyerek seyrettiler.Hafızalarından silinmeyecek bir maceranın tatlı yorgunluğu içinde çadırlarında uykuya daldılar.

Fethiye Birey Eğitim Kurumları Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Birey okulu olarak, çocuklara hayata dair ilk bilgileri sadece okuyarak değil yaşatarak vermenin en güzel şey olduğunu biliyoruz ve  kurumsal işbirliklerimizi bu yönde geliştirmeye devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı. Haber-Hakan AYKIRI

93 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle