Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

BİREY EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVLARI YAPILDI

Erkan Ilik | 30 Mart 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

BİREY EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVLARI YAPILDI

Fethiye Birey Eğitim Kurumları bursluluk sınavlarına yoğun bir katılım olurken, sınavlar Kovid-19 tedbirleri altında gerçekleştirildi.

Kurumsallık, profesyonel öğretmen kadrosu ve geçmiş yıllardaki başarıları ile ön plana çıkan Birey Eğitim Kurumları, öğrencilerden yoğun talep görüyor. Bu yıl gerçekleştirilen birey bursluluk sınavlarına katılımının beklenen düzeyde olduğu belirtildi. Erken kayıt avantajlarının 15 Nisan’a kadar devam ettiğini kaydede Kurum Müdürü Ferhat Yellice, bu yılda Muğla ve Türkiye derecesi elde edeceklerini vurguladı.

Birey bursluluk sınavı sonrası açıklamada bulunan Kurum Müdürü Ferhat Yellice, “Pandemi kuralları çerçevesinde güzel bir sınav gerçekleştirdik. Kurumsallık, profesyonel öğretmen kadrosu ve geçmiş yıllardaki başarılarımız dolayısıyla öğrencilerden yoğun bir talep görüyoruz. Bu olay hepimizi mutlu ediyor. Bursluluk ve erken kayıt avantajların 15 Nisan’a kadar devam edecektir. Bu yıl da Muğla ve Türkiye birinciliği derecelerini kurumumuz öğrencilerinin elde edeceğine inanıyoruz” dedi.

1398 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle