Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

BİN ÖĞRENCİ KAPASİTELİ YURT İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Erkan Ilik | 18 Eylül 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

BİN ÖĞRENCİ KAPASİTELİ YURT İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ihale edilen bin öğrenci kapasiteli yurt inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit ile Fethiye Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Abdurrahman Güneş; üniversite öğrencilerinin barınma sorununu giderecek olan yurt inşaatında incelemelerde bulunarak yurt inşaatına hızlı bir şekilde devam edildiğini, inşaatın 2021 Eylül ayında hizmette olmasını planladıklarını ifade etti. İncelemeler esnasında Karaçulha’da bulunan kampüs alanında yer alan öğrenci yurdu inşaatında, çalışmaların aralıksız sürdürüldüğü kaydedildi.


60 MİLYON TL’LİK YATIRIM TAMAMLANDIĞI ZAMAN FETHİYE’NİN EN BÜYÜK TOPLU BİNASI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından ilçeye kazandırılacak olan 700+300 kapasiteli yurtlar, üniversite öğrencilerinin önemli sorununu bir çare olacağı belirlendi. 2021 yılı Eylül ayında açılacak olan kız ve erkek öğrenci olarak yapılacak yurt içinde kafeterya, konferans salonu ve halı saha gibi sosyal tesislerin de yer alacağı ifade edildi.(Haber Merkezi)

103 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9526
EURO 9,3902
BIST 1,1803
ALTIN 486,90

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle