Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

BELEDİYE PERSONELLERİNE İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ

Erkan Ilik | 09 Haziran 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Fethiye Belediyesi çalışanlarına yönelik etkin ve verimli çalışmak amacıyla kurum içi iletişim ve takım çalışması konularında eğitimler verildi.

Vatandaşlara her alanda daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunulması amacıyla düzenlenen eğitimlere, belediye çalışanları belirli gruplar halinde katıldı. Fethiye Belediyesi Meclis Salonu’nda,  pandemi nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen programda; kurum içi – kurum dışı iletişim ve takım çalışması konularında uygulamalı eğitimler verildi.

Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Koordinatörü görevinde de bulunan Eğitim Uzmanı Sema İnci tarafından verilen eğitimlerde ayrıca çalışanlara yönelik iletişim, kurum kültürü, motivasyon, etkin ve verimli çalışma konularında bilgiler aktarıldı.

Eğitimlerin, çalışan personelin, kurum içi ve kurum dışı iletişimi etkinleştirmek, verimlilik düzeylerini yükseltmeyi, gelecekteki görev ve sorumluluklarını daha iyi yerine getirebilmeleri amacıyla düzenlendiği belirtildi.

244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7015
EURO 10,3935
BIST 12,1064
ALTIN 498,58

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle