Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Belediye Başkan Yardımcısının Kızının Nikahını Başkan Kıydı

Erkan Ilik | 20 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Türkan’ın kızının nikahını kıydı.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Fethiye Çalış’taki bir düğün mekanında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Türkan’ın kızı Erva Sultan’ın nikahını kıydı. Erva Sultan hayatını Mehmet Emin Çalışkan ile birleştirdi. Oldukça heyecanlı oldukları görünen genç çiftin nikahını kıyan Başkan Otgöz, Erva Sultan ve Mehmet Emin çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

İş ve siyaset dünyasından bir çok ismi bir araya getiren düğüne; Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak, AK Parti Muğla İl Teşkilat Başkanı Gültekin Akça, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Devrim Karakuş, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, bazı komşu ilçelerin belediye başkanları, basın camiası ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğün törenine katılamayan Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, bazı komşu belediyelerin belediye başkanları ve çok sayıda isim de tebrik mesajlarını iletti.

70 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle