Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Otgöz, Aşure İkramında Bulundu

Erkan Ilik | 19 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen Aşure Günü’nde, Pazar Yerinde hazırlanan stantta, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Bereket ve birliğin sembolü olan Muharrem Ayı’nın en güzel örneği, huzur kenti Seydikemer’de de yaşandı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı üzerine Pazar Yerinde kurulan stantta Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Meclis üyesi Yusuf Bağırcı ve Levent Tosun vatandaşlara kendi elleriyle aşure ikram etti. Aşure ikramına Belediye Birim Müdürleri de katıldı.

Başkan Otgöz: “Birliğimiz Ve Bereketimiz Daim Olsun”

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aşure stadında aşure ikramının ardından bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Otgöz; “Bugün Seydikemer’de birliğin, bereketin, bolluğun simgesi Muharrem Ayında vatandaşlara aşure ikramında bulunduk. Rabbim bu ayda oruç tutan vatandaşlarımızın inşallah oruçlarını kabul eder. Birliğimiz, beraberliğimiz her zaman daim olsun, aşuremiz, sofralarımız bereketli olsun” ifadelerini kullandı. Haber-Hakan ÇELİKDEMİR

 

60 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle