Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Karaca Makamını, Down Sendromlu Niyazi’ye Bıraktı

Erkan Ilik | 21 Mart 2022 | Genel, Güncel A- A+

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi Engelsiz Masası düzenlediği etkinlik ile Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve belediye birim amirlerine rengarenk zarflar hediye edildi. Down Kafe’nin sevilen siması Niyazi Terzioğlu da ziyarete katılım sağladı. Karaca başkanlık koltuğunu Niyazi’ye teslim etti.

Fethiye Belediyesi Engelsiz Masası’nın etkinliği kapsamında rengarenk zarflar, birim amirlerine takdim edildi. İlk ziyaret ise, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya yapıldı. Niyazi’yi makamına geçiren Karaca, “Down Kafe’mizi Büyükşehir Belediye’miz ile birlikte hizmete açtık. Niyazi’miz orada hem sosyalleşiyor hem de down kafede olmaktan çok mutlu. Bugün 21 Mart Down Sendromu Farkındalık günü. Biz onların her zaman farkındayız ve çok seviyoruz. Birlikte olmaktan keyif alıyoruz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Ziyarete Fethiye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nermin Serez, Fethiye Belediyesi Engelsiz Masası’ndan Kader Bozbaş ve Serkan Yılmaz, Down Kafe Sorumlusu Neslihan Doğangül Önder de katılım sağladı. Karaca’ya gerçekleştirilen ziyaretin ardından Fethiye’nin sevilen siması Niyazi, tüm birim amirlerine zarflar hediye etti.

70 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle