Hoşgeldiniz  

BAŞKAN KARACA FETHİYE’DE RANTA KARŞI SAVAŞ AÇTI

Erkan Ilik | 06 Mart 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye’de Ranta Geçit Vermeyeceğiz” sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Karaca’nın talimatı ile Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Göcek Mahallesine bağlı Yassıca Ada üzerine kaçak yapılan gece kondular yıkıldı.
Fethiye Belediye Başkanlığı görevine seçilmeden önce 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen seçimler öncesi Belediye Başkanlığını kazandığı taktirde “Fethiye’de Ranta Geçit Vermeyeceğiz” vaadini yerine getirmeye devam eden Başkan Alim Karaca,Göcek açıklarında Fethiye’nin en güzel adalarından bir tanesi olan Yassıca Adasında çelik konstrüksiyondan yapılan gecekondu inşaatlarını yerinden kaldırttı.


Geçtiğimiz günlerde vatandaşlar ve bölgedeki turizmciler tarafından çok eleştirilen kaçak binanın ivedi bir şeklide yerinde kaldırılması gerektiğini belirterek kaldırttıran Alim Karaca, “Yanlışın karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz. Herkes alın teriyle yaptığı çalışmanın karşılığını alacak. Hiç kimse nemalanmayacak. Hiç kimsenin bu ülkenin olanaklarını kendi kişisel çıkarları için kullanmaya hakkı yok” diye konuştu.

 

 

1181 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle