Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Hıra Teşekkür Ziyaretlerinde

Erkan Ilik | 24 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Pazarcı esnafının güvenini tekrar kazanarak 3’üncü dönem tekrar Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Adem Hıra, kendisine oy veren veya vermeyen tüm Pazar esnafına kongreye katılım sağladıkları için teşekkür ederek, “Hizmete kaldığımız yerden devam. . Şimdiye kadar olduğu gibi pazarcı esnafımızın işlerini kolaylaştıracak ve onların haklarını savunacak tüm çalışmalarımızı sürdüreceğim” dedi.

19 Ocak Çarşamba günü Çalış Aymes Hotelde gerçekleşen Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası 5’inci seçimli olağan genel kurulunda oy kullanan 607 üyenin 248’in alan mevcut başkan Adem Hıra üyelerin güven oyunu kazanarak tekrar başkanlığa seçilmişti. Diğer adaylar Emin Duru 222, İbrahim Çalhan 127 ve Sezgin Aygan ise 10 oy almıştı.

Açıklanan bu sonuçların akabinde tekrar başkan seçilen üyeler tarafından 3’üncü dönem tekrar görevlendirilen Adem Hıra ve ekibi hafta sonunda ekibi ile birlikte semt pazarlarını  giderek tüm Pazar esnafına teşekkür etti.

Kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür eden Başkan Adem Hıra, “Geçtiğimiz Çarşamba günü Çalış Aymes Hotelde Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odasının seçimli olağan 5’nici genel kurulunu gerçekleştirdik. Kongremize pazarcı esnafımız yoğun katılım sağladı ve bize teveccüh göstererek, yeniden başkan seçtiler. Seçmen sayısına göre katılım çok güzel oldu. Esnafımızın ne kadar duyarlı olduğunu da böylelikle görmüş olduk. Genel kurulumuzu kavgasız ve gürültüsüz bir şekilde geçirdik. Bu bir bayrak yarışıydı. Diğer üç aday arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönem için çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben tüm esnaflarımızın başkanıyım. Şimdiye kadar olduğu gibi pazarcı esnafımızın işlerini kolaylaştıracak ve onların haklarını savunacak tüm çalışmalarımızı sürdüreceğim”  dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

208 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle