Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Hancı’dan Geleneksel Keşkek Gününe Davet

Erkan Ilik | 06 Mayıs 2022 | Genel, Güncel A- A+

Karaçulha Gönüllüleri Derneği tarafından geleneksel hale getirilen keşkek etkinliği, Pazar günü Kayıkseki  Piknik Alanında  yapılacak. Dernek Başkanı Halil Hancı, iki yıl aranın ardından tekrar keşkek günü geleneğini sürdürmenin heyecanını yaşadıklarını belirtirken, “Tüm halkımızı Geleneksel Keşkek Günü etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Karaçulha Gönüllüleri Derneği tarafından geleneksel hale getirilen, fakat pandemi süreci nedeniyle iki yıldır yapılamayan “Geleneksel Keşkek Günü” Pazar günü saat 11.00 ile 15.00 saatleri arasında Karaçulha Kayıkseki Piknik Alanında gerçekleşecek.

Tüm Fethiye  halkını Pazar günü gerçekleşecek olan etkinliğe davet eden Karaçulha Gönüllüleri Derneği Başkanı Halil Hancı, “Geleneksel hale getirerek bu sene beşincisini  düzenleyeceğimiz bahar şenliği ve keşkek günümüzü Pazar günü gerçekleştireceğiz. Geleneklerimizin gelecek nesillere aktarılması için bu tür sosyal aktiviteler önemli bu nedenle böyle bir çalışma başlattık. Derneğimiz tarafından organize ettiğimiz  keşkek günümüzde ikramların yanı sıra çeşitli oyunlar ve gösterilerde gerçekleşecek.Biz bu etkinliğin çok güzel geçeceğini düşünüyoruz. Ve tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

92 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle