Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Çıralı’dan Binbaşı Çiçek’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Erkan Ilik | 14 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Binbaşı Mustafa Çiçek’i ziyaret etti. Binbaşı Çiçek’e Babadağ Teleferik Projesi hakkında bilgi veren Başkan Çıralı, bölgede güvenliğin sağlanması konusunda jandarma ekiplerinin desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Çıralı’ya FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra da eşlik etti. Başkan Çıralı ve Başkan Yardımcısı Hıra, Binbaşı Çiçek’e hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi.

Görüşmede Binbaşı Çiçek’e Babadağ Teleferik Projesi hakkında bilgi veren Başkan Çıralı, Babadağ’da güvenliğin sağlanması noktasında, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı’nın desteklerine ihtiyaç duyduklarını belirtti. Koronavirüs tedbirlerinin de konuşulduğu ziyarette, Fethiye ticari hayatının sağlıklı ve güven ortamında sürdürülebilmesi için alınabilecek tedbirler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, bölge trafiğinin rahatlatılması ve genel denetimlerin konuşulmasının ardından sona erdi.

629 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle