Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Başkan Adayı Göktepe’den Kaymakam Fırat’a Ziyaret

Erkan Ilik | 29 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Göktepe ve ekibine başarılar dileyen Kaymakam Fırat, ‘Son söz esnaf kardeşlerimizin. Sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde bir seçim geçirmenizi temenni ediyorum’ dedi.

Aralık ayının sonu ile Mart ayı içerisinde yapılması planlanan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının kongresinde başkanlık için adaylığını açıklayan isimler arasında yer alan Tezcan Göktepe, beraberinde bazı esnaflar ile Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Göktepe’ye yönetiminde bulunan ve onu destekleyen  bazı esnaflarda eşlik etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe,  Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a yapmakta  olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aktararak, “Esnaflarımız için gecesini gündüzüne katan, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasına  Başkanlık ve yöneticilik yapan herkese teşekkür ediyoruz. Ben ve ekibim, esnafımız için daha yararlı hizmet verebileceğimizi düşündük ve yola çıktık. Çalışmalarımızı diğer aday arkadaşlarla nezaket ve hoşgörü içerisinde  gerçekleştiriyoruz. Amacımız ve gayemiz Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı üyelerin, odanın hizmetlerinden yararlanabilmesi”  ifadelerinde bulundu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve beraberindeki ekibine başarılar dileyen Kaymakam Fırat, “Son söz esnaf kardeşlerimizin. Sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde bir seçim geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

307 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle