Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Başkan Adayı Göktepe, Projeleri İle Göz Dolduruyor

Erkan Ilik | 01 Ekim 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe esnaflar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaret etmeye devam ediyor. Bu gün Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammed Kökten ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Adayı Tezcan Göktepe,Yeni seçilen Kökten ve ekibine başarılar diledi. Göktepe, boş zaman geçirmemek adına aday olduğumuz Esnaf Odası başkanlığı için projelerimiz şöyle dedi, “çıraklık lojmanı, acil yaralanmalar için sağlık odası , esnaf kreşi, esnaf hastanesinden daha etkin yararlanma, hukuk danışmanlığı , nikah ve düğün salonu , eğitim seminerleri, internet sitesi, sosyal alanlar ve kayıt dışı faliyetlerin önlenmesi gibi çalışmalarımız olacak” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe esnaflar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaret etmeye devam ediyor. Bu gün Ölüdeniz bölgesinde Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammed Kökten ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Adayı Tezcan Göktepe,Yeni seçilen Kökten ve ekibine başarılar diledi. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammed Kökten, “Bizleri ziyaret etmenizden dolayı yönetimimle birlikte çok memnun olduk. Sizlerde yeni bir yola çıkmışsınız çalışmalarınızda başarılar dileriz. Fethiye Esnaf odası Fethiye’mizin ikinci büyük odası olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her seçim yeni heyecan ve çeşitlik kazandırır. En önemlisi demokrasinin gereğidir.  Tekrar bu kutlu yolunuzda başarılar dilerim”dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Ben ve ekip arkadaşlarımız esnaf odamıza güç kuvvet kazandırmak adına çıktık bu yola. Esnaf odası başkanlığı üyelerimiz tarafından bize layık görülür ise  bizde boş durmayacağız. Bu görev süremizde Allahtan bir mani olmaz ise “çıraklık lojmanı, acil yaralanmalar için sağlık odası , esnaf kreşi, Esnaf Hastanesinden daha etkin yararlanma, hukuk danışmanlığı , nikah ve düğün salonu , eğitim seninerleri, internet sitesi, sosyal alanlar ve kayıt dışı faliyetlerin önlenmesi gibi çalışmalarımız olacak. Bu projelerimizde öncelikli olarak esnafımız ve çevresinin rahat etmesidir. Bir esnaf eğer ki evde, eşi mutlu ise işyerinde esnaf kardeşimizde mutlu olarak işine dört elle sarılır. Eğer ki Esnaf kardeşimizin çocuğu emin ellerde  kreşte ise iyi olduğunu biliyorsa esnaf arkadaşımızda mutludur. Bu görev süremizce yapmak istediğimiz çeşitli ihtiyaçları karışılacak projelerimiz mevcut. Hayatımızda daha güzel olsun isteyen esnaf kardeşlerimizin oylarına talibiz ”dedi.

234 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle