Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Başkan Adayı Duru’nun Girişimleri Sonuç Verdi

Erkan Ilik | 24 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru’nun girişimleri ile Çamköy Semt Pazarı etrafındaki yolun asfaltlanması için çalışmalara başlandı. Başkan Adayı Duru, göreve seçildikleri takdirde esnafların sorunlarının çözümü için gayret edeceklerinin altını çizdi.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası seçimlerine az bir zaman kalırken, Başkan Adayı Emin Duru çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çamköy Semt Pazarı etrafındaki yolun asfaltlanması için girişimlerde bulunan Başkan Adayı Duru, ekiplerin çalışmalara başladığını belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, “Yaklaşık 2 ay önce Fen İşleri şefimiz Sinan Kılınç ile Çamköy pazarımızın etrafındaki yolun asfaltlanması için görüşmüştüm. O zaman söz vermişti. Şu an yapımına başlandı. Şefimiz biraz eğimli olan bölgede, kot ayarlaması yapılacağını söyledi. Bu düzenleme pazar yerine su girmemesi adına çok önemli. Kısa süre sonra hava durumuna göre asfalt dökümü yapılacak” dedi.

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Duru, “Esnaf arkadaşlarımın bir isteğini daha yerine getireceğim için çok mutlu ve huzurluyum. Şefimiz nezdinde Fen İşleri Müdürlüğümüze, belediyemize ve belediye başkanımıza, esnaf arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.  Oda seçimimize çok az bir süre kaldı. Biz ekip olarak seçimi kazandığımız takdirde, tuvalet ışıklandırması, tuvalet su sorununu, kamera ve ışıklandırma sistemi ile diğer sorunları tek tek çözeceğiz. Ayrıca orta kısımdaki demir direklere prizler takıp, esnaflarımızın tartılarını ve telefonlarını şarj etmelerini sağlayacağız. Yeter ki esnaf arkadaşlarım bize güvenip yetki versin. Sözümüz söz. Bu paylaşımı kopyalayın. Eğer seçilirsek önümüze belge olarak koyun” ifadelerini kullandı.

272 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle