Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Adayı Duru’dan MHP’ye Ziyaret

Erkan Ilik | 27 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura’yı makamında ziyaret etti.

Oda seçimlerine sayılı zaman kalırken; Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura’yı ziyaret eden Başkan Adayı Duru, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru yaptığı açıklamada, “Oda seçimlerine az bir zaman kaldı. Ben ve ekibim sürekli sahadayız. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm siyasi partilerle diyalog halinde olacağız. Bizleri kabul ettiği için Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sayın Osman Cura’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarete teşekkür eden MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, “Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı olarak tüm oda başkanlarımız ve adaylarına eşit mesafedeyiz.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru ve ekibine başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

222 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle